آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر ورامین
آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر ورامین
۲۸ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر ورامین
سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین از آغاز دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای اسلامی این شهر با مردم، در مساجد ورامین خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،سید رضا احمدی، در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به منظور برنامه ریزی دیدار با مردم و اطلاع از مشکلات آن ها از نزدیک، این طرح با عنوان « دیدار و نشست محله ای شهردار و شورای شهر» با محوریت مساجد موجود در محلات شهر ورامین اجرا می شود.

وی گفت: ما در برنامه های شهرداری درخواست مسجد محوری داریم که دیدار با مردم در مساجد سبب تحقق این امر می شود، به همین دلیل تحقق این نشست ها را پیگیری کردیم و هم اکنون نیز شاهد این برنامه ها هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر ورامین افزود: در این طرح علاوه بر دیدار با مردم، به معرفی مساجد و مشکلات محلات توسط مردم و ائمه جماعات پرداخته می شود، که امیدواریم ادامه پیدا کند.

وی اضافه کرد: مساجد به عنوان پایگاه اصلی حضور مردم دارای ظرفیتی بسیار مناسب برای دیدار با مردم است.

احمدی ادامه داد: شهر ورامین حدود ۵۶ مسجد دارد، که مقرر شده است، هر ۲ هفته یک بار در یکی از مساجد همراه با شهردار و اعضا شورای شهر حاضر شویم.

وی ملاک انتخاب مساجد را قید قرعه دانست و گفت: امشب اولین دیدار و نشست محله ای را در مسجد امام رضا(ع) کهریزک خواهیم داشت.