شهرداری ورامین » آیین احداث پارک ۱۲ هزار متری بزرگ غدیر در خیرآباد ورامین برگزار شد آیین احداث پارک ۱۲ هزار متری بزرگ غدیر در خیرآباد ورامین برگزار شد – شهرداری ورامین
آیین احداث پارک ۱۲ هزار متری بزرگ غدیر در خیرآباد ورامین برگزار شد
۰۳ مرداد ۱۴۰۱
نسخه چاپی
آیین احداث پارک ۱۲ هزار متری بزرگ غدیر در خیرآباد ورامین برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، همزمان با عید غدیر خم، آئین کنگ زنی پارک بزرگ غدیر با حضور علیرضا مؤمنی شهردار ورامین ، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ، محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ، مجید درویشی فرماندار ورامین، حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد   ، سرهنگ بیرانوند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورامین و سایر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین و سایر مسئولان ارشد شهرداری در انتهای خیابان بهرام مصیری خیرآباد برگزار شد.
علیرضا مومنی شهردار ورامین نیز در این آیین، اظهار کرد: همزمان با عید غدیر خم کلنگ پارک غدیر شهرستان به مساحت ۱۲ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در محله خیرآباد ورامین به زمین زده شد.

وی گفت: این پارک تقرییا ۶ هزار متر کفپوش، ۴ هزار متر فضای سبز، حدود ۳۰۰ متر فضای نمازخانه و سرایداری و دارای آبیاری قطره ای فشار آب است که در مصرف آب کمک شایانی می‌کند.به مردم منطقه خیرآباد این نوید را می‌دهیم که این پروژه مثل پروژه های گذشته شهرداری به تاخیر نخواهد افتاد و در بازه زمانی ۵ ماهه این پارک تکمیل و به مرحله افتتاح خواهد رسید.

شهردار ورامین ضمن تقدیر از استاندار تهران در خصوص تامین بودجه این پارک افزود: بیش از از ۷۰ درصد بودجه این پارک توسط استانداری تامین اعتبار شده و ۳۰ درصد دیگر را شهرداری متقبل شده است.

مؤمنی بیان کرد: توجه به مناطق کم برخوردار از اولویت های دوره ششم شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین است و امیدواریم با افتتاح این پارک در آینده نزدیک شاهد خوشحالی و خرسندی مردم این خطه و افزایش شور و نشاط عمومی باشیم.

در ادامه حجت اسلام دکتر سید محسن محمودی بیان داشت: خدمت به مردم کم برخوردار منطقه خیرآباد نیازمند تشکر و قدردانی است که امیدوارم منشا خیر و برکت و تقویت آسایش مردم در این منطقه شود.

مجید درویشی فرماندار ورامین در ادامه مراسم گفت: بدنبال این هستیم که در سایه وحدت و همدلی بین همه مسؤولین خدمت صادقانه و بی منت برای مردم داشته باشیم.

وی افزود: از ابتدای سال جاری پروژه های بسیار خوبی در سطح شهرستان شروع شده، از جمله لکه گیری و آسفالت معابر که با محوریت مناطق کم برخوردار و حاشیه شهرستان در حال اجرا است و شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان هستیم.

فرماندار ورامین بیان کرد: همچنین یک مجموعه ورزشی هم در خیرآباد شمالی در حال احداث است که این مهم خدمت دیگری در این منطقه است.

حجت الاسلام طزری امام جمعه خیرآباد در این آیین ضمن تقدیر از عملکرد شورای شهر و شهرداری ورامین، اظهار کرد: امید است شهردار به قول افتتاح ۵ ماهه پارک متعهد باشد.

وی افزود: با افتتاح پارک غدیر بخش جنوبی خیرآباد از فضای سبز شهری برخوردار خواهد شد و این مهم در آرامش روانی جامعه تاثیر خواهد داشت.