آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
کاهش ترافیک بااتصال جدید ورامین به قرچک با ساخت کمربندی
کاهش ترافیک بااتصال جدید ورامین به قرچک با ساخت کمربندی
۲۱ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
کاهش ترافیک بااتصال جدید ورامین به قرچک با ساخت کمربندی
معاون امور عمرانی استانداری تهران اعلام کرد به منظور کاهش ترافیک و سهولت تردد شهروندان جنوب شرق تهران کمربندی جنوبی ورامین به قرچک ساخت می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین امروز، حسن کریمی که صبح سه شنبه ۲۱ آذر ۹۶ به همراه مدیر کل راه و شهرسازی ، فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولان از مسیر مد نظربرای ساخت کمربندی جنوبی ورامین به قرچک بازدید کرد در مصاحبه ای اختصاصی با صداوسیما گفت: شهروندان جنوب شرق استان از جمله ساکنان ورامین و پیشوا برای ترددبه تهران و بالعکس با مشکلات زیادی از جمله ترافیک و هدر رفت وقت و سوخت مواجه هستند.

وی افزود: مسئولان درپی آن هستند با ساخت کمربندی جنوبی از میدان پوئینک قرچک تا جاده قاسم آباد ورامین به طول بیش از ۱۵ کیلومتر این مشکل را برطرف کنند.

کریمی با ابراز شرمندگی از نبود اعتبارات دولتی گفت: ما در دو سه سال گذشته از اعتبار مناسب بهره مند نشده ایم تا بتوانیم خدمات مناسبی به شهروندان استان تهران از جمله ورامین ارائه کنیم .

وی افزود: اکنون نیز هیچ اعتبار دولتی برای ساخت کمربندی جنوبی ورامین به قرچک تخصیص داده نمی شود و شهرداری باید با بودجه داخلی این طرح را اجرا کند.

معاون استانداری تهران اضافه کرد: استانداری به شهرداری ورامین این اجازه را داده است که با تغییر کاربری برخی زمینها و ایجاد ارزش افزوده در بخشی دیگر اعتبار مورد نیاز ساخت و تکمیل این کمربندی را تامین کند.

کریمی گفت: هم اکنون شهرداری ورامین ، فرایند تملک و آزاد سازی را شروع کرده است و مسئولان استانی نیز حمایت های غیر مادی لازم را از این طرح اجرا خواهند کرد.

بیش از ۸۰۰ هزار نفر در شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا ساکن هستند.