طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
اجراي مکانيزه ۲۰هزار تن آسفالت تا پايان سال در ورامين
اجراي مکانيزه ۲۰هزار تن آسفالت تا پايان سال در ورامين
۰۶ بهمن ۱۳۹۸
نسخه چاپی
اجراي مکانيزه ۲۰هزار تن آسفالت تا پايان سال در ورامين
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، معاون فنی و عمران شهرداری ورامین گفت: تاکنون ۷ هزار تن آسفالت در سطح شهر استفاده‌شده است و تا پایان سال جاری بر اساس زمان‌بندی اجرای پروژه مقرر شد ۲۰هزار تن آسفالت به صورت مکانیزه در شهر ورامین اجرا گردد. بنا به این گزارش ، صادق … ادامه خواندن اجراي مکانيزه ۲۰هزار تن آسفالت تا پايان سال در ورامين

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، معاون فنی و عمران شهرداری ورامین گفت: تاکنون ۷ هزار تن آسفالت در سطح شهر استفاده‌شده است و تا پایان سال جاری بر اساس زمان‌بندی اجرای پروژه مقرر شد ۲۰هزار تن آسفالت به صورت مکانیزه در شهر ورامین اجرا گردد.
بنا به این گزارش ، صادق عباسی از ادامه اجرای عملیات نهضت بزرگ آسفالت‌ریزی مکانیزه در سطح شهر ورامین خبر داد و اظهار کرد: بر اساس بودجه مصوب شورای اسلامی شهر و با دستور شهردار ورامین در قالب دو قرارداد در سطح شهر ورامین، عملیات بزرگ نهضت آسفالت‌ریزی در دست اجرا است.
 وی بیان داشت: تاکنون ۷ هزار تن آسفالت در سطح شهر استفاده‌شده است و تا پایان سال جاری بر اساس زمان‌بندی اجرای پروژه مقرر شد ۲۰هزار تن آسفالت به صورت مکانیزه در شهر ورامین اجرا گردد.
عباسی تصریح کرد: تاکنون آسفالت‌ریزی خیابان‌های دانشسرا، یاس نبی (س)، آزادگان در منطقه امرآباد، بلوار معلم، ۲۰متری سیلو در منطقه مرکزی، شهید سیراوندی و شهید کتی در منطقه خیرآباد، شهید سیفی، ولایت‌فقیه و استاد شهریار در منطقه شهرک مدرس اجرایی شده است.
صادق عباسی معاون فنی و عمران شهردار ورامین در پایان تأکید کرد: امیدواریم با انجام پروژه‌های خدماتی و عمرانی در تمام مناطق سطح شهر بتوانیم رضایت شهروندان عزیز را به دست آورده باشیم.

 

sdr
dav
sdr
dav
dav
dav
dav
dav
dav
bty