شهرداری ورامین » اجرای طرح استقبال از بهار توسط شهرداری ورامین اجرای طرح استقبال از بهار توسط شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
اجرای طرح استقبال از بهار توسط شهرداری ورامین
۱۱ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
اجرای طرح استقبال از بهار توسط شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، طرح استقبال از بهار در آستانه فصل بهار با هدف شادابی و نشاط شهروندان و مسافران نوروزی توسط شهرداری ورامین اجرا می‌شود.

مهمان نواز     معاون خدمات شهری شهرداری ورامین

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار با هدف شادابی و نشاط شهروندان و مسافران نوروزی طرح جهادی استقبال از بهار توسط شهرداری ورامین اجرا می‌شود.

وی گفت: طرح استقبال از بهار از اقدامات ارزشمند شهرداری ورامین است که هرسال به پاسداشت نوروز در نظافت و آراستگی محیط زندگی در آستانه سال نو در قالب برنامه‌های عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری و با بسیج تمام نیروها و امکانات اجرا می‌شود.

محمد مهمان‌نواز با بیان این‌که طرح استقبال از بهار در شهرداری ورامین از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود، افزود: با توجه به حوزه گسترده فعالیت معاونت خدمات شهری بیشترین اقدامات طرح استقبال از بهار توسط معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین و تمام زیر مجموعه‌های این معاونت انجام می‌شود.

وی بیان داشت: در این طرح که با تاکید شهردار محترم و شورای شهر صورت می‌گیرد، تمام نواحی شهرداری و با نظارت معاونت‌های خدمات و عمران اقدام به آماده سازی شهر برای استقبال از سال جدید و فصل بهار می‌کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری با اشاره به نصب تبلیغات نامزدهای انتخابات هفتم اسفند در سطح شهر اظهار کرد: از روز گذشته اقدامات مربوط به حذف تبلیغات فعالیت‌های تبلیغی نامزدها آغاز شده تا در آستانه استقبال از بهار فضای بصری شهر مناسب باشد.

وی  گفت: تمام امکانات و نیروهای شهرداری ورامین برای اجرای جهادی طرح استقبال از بهار بسیج شدند و در راستای اجرای مناسب این طرح ستاد استقبال از بهار در شهرداری ورامین تشکیل شده و تمام نواحی چهارگانه به همراه معاونت‌های شهرداری برنامه‌های خود را به اجرا می‌گذارند.

مهمان‌نواز افزود: در این طرح که از ۱۵ اسفند ماه آغاز می‌شود رفت و روب معابر کوچه‌ها و خیابان‌ها، شستشوی انهار و جوی‌ها، رنگ آمیزی انهار و جداول و مبلمان شهری در دستور کار شهرداری ورامین قرار دارد.

وی بیان داشت: با بکارگیری قسمت خدمات موتوری شهرداری ورامین برای جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی از سطح شهر در این ایام اقداماتی انجام می‌شود که امیدواریم شهروندان محترم همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

وی افزود: در راستای اجرای طرح استقبال از بهار با هدف شادابی و نشاط شهروندان و مسافران علاوه بر بازپیرایی پارک‌ها، میادین و بلوارها، کاشت بوته‌های گل و گیاه در پارک‌ها و ورودی اصلی شهر و عملیات کاشت گل و درخت از دیگر اقدامات خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین  تاکید کرد: با شناسایی دقیق مشکلات محلات شهرداری نواحی موظف شدند نسبت به رفع این مسائل از جمله لکه‌گیری آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌ها به صورت محلی اقدامات لازم را انجام دهند.

مهمان‌نواز تصریح کرد: عوامل آتش‌نشانی، پرسنل خدمات شهری، فضای سبز و خدمات موتوری شهرداری ورامین در ایام نوروز به صورت اماده باش خواهند بود.

وی در پایان گفت: شهروندن عزیز می توانند پیشنهادات انتقادات و یا درخواستهای خود در خصوص اجرای طرح استقبال از بهار را با شماره تلفن‌های ۱۳۷ و یا ۲۷ – ۳۶۲۴۲۵۲۵ حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین مطرح کنند.