شهرداری ورامین » اجرای طرح بهداشت محله ای از امرآباد تا حصارک اجرای طرح بهداشت محله ای از امرآباد تا حصارک – شهرداری ورامین
اجرای طرح بهداشت محله ای از امرآباد تا حصارک
۱۷ شهریور ۱۴۰۰
نسخه چاپی
اجرای طرح بهداشت محله ای از امرآباد تا حصارک

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین طرح بهداشت محله ای ، پاکسازی و نظافت عمومی شهری با حضور بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین در روزهای سه شنبه شانزدهم و چهار شنبه هفدهم شهریور ماه در مناطق امرآباد تا سکینه بانو ، انتهای خیابان سمیه ، حصارک و بلوار آن و همچنین بوستان های محله ای و کوچه های اطراف آن اجرا گردید. در این طرح برنامه هایی نظیر پاکسازی سطوح شهری ، بهسازی پارک ها ، شستشو و نظافت و گندزدایی از جدول ها و دالان ها ، محل ها و مکان های پرتردد طعمه گذاری جانوران موذی ، جمع آوری ضایعات جمع آوری نخاله ها و مصالح ساختمانی ضایعاتی در نقاط مختلف سطح شهر اجرا می شود.

در روند اجرای این طرح ، محمد شیرکوند عضو شورای اسلامی شهر ورامین با حضور در جمع کارگران ، ضمن خسته نباشید و خداقوت به نیروهای زحمتکش مجموعه شهرداری از اجرای این طرح استقبال کرد و تاکید نمود: جای جای شهر ورامین برای ما فرقی ندارد و همه مردم شهر حق استفاده از شهر تمیز و آراسته را باید داشته باشند. وی در ادامه از مسدولین شهری به خاطر جدیت در خدمت رسانی به مردم تقدیر و تشکر نمود.

لازم به یادآوری است طرح یادشده با جدیت تمام به دستور داودی سرپرست شهرداری ورامین با پیگیری ایشان و همکاری حوزه خدمات شهری و مدیران مناطق در نقاط مختلف ناحیه های چهارکانه سطح شهر ورامین اجرا می شود.