طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
۲۱ شهریور ۱۴۰۰
نسخه چاپی
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، امروز یکشنبه بیست و یکم شهریور ماه طرح بهداشت محله ای به جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق کانال خواجه ولی خیابان شهامت باغ صالح و شهرک مخابرات و خیابان ها و کوچه های اطراف آن رسید. در این رابطه بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین گفت: … ادامه خواندن اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، امروز یکشنبه بیست و یکم شهریور ماه طرح بهداشت محله ای به جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق کانال خواجه ولی خیابان شهامت باغ صالح و شهرک مخابرات و خیابان ها و کوچه های اطراف آن رسید.

در این رابطه بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین گفت: امروز خدا را شاکریم که این خدمات به گونه ای انجام می شود که تمامی کوچه ها ، گذرها و بوستان ها به همراه تمام معابر عمومی در حاشیه و مرکز نظافت و تمیز می شوند و در کنار آن جوی ها و معابر شستشو و گندزدایی می شوند.

از خدماتی که در طرح بهداشت محله ای انجام می شود می توان به جمع آوری نخاله های ساختمانی اشاره کرد، چرا که تمیزی و رعایت بهداشت محیط زندگی شهری در نواحی چهارگانه برای نیروهای شهرداری ورامین خیلی مهم است.