محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
اجرای پروژه احداث نهر و جدول گذاری در خیابان شهید صدرایی
اجرای پروژه احداث نهر و جدول گذاری در خیابان شهید صدرایی
۱۷ اسفند ۱۴۰۰
نسخه چاپی
اجرای پروژه احداث نهر و جدول گذاری در خیابان شهید صدرایی
پروژه احداث نهر و جدول گذاری به طول یک کیلومتر در خیابان شهید صدرایی به منظور جمع آوری و هدایت آب های سطحی توسط شهرداری ورامین در حال اجرا است. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، مجتبی مومن زاده سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری ورامین از اجرای پروژه احداث نهر و جدول … ادامه خواندن اجرای پروژه احداث نهر و جدول گذاری در خیابان شهید صدرایی

پروژه احداث نهر و جدول گذاری به طول یک کیلومتر در خیابان شهید صدرایی به منظور جمع آوری و هدایت آب های سطحی توسط شهرداری ورامین در حال اجرا است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، مجتبی مومن زاده سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری ورامین از اجرای پروژه احداث نهر و جدول گذاری در سطح شهر ورامین خبر داد و گفت: به دستور مهندس مومنی شهردار ورامین پروژه احداث نهر و جدول گذاری به طول یک کیلومتر در خیابان شهید صدرایی در منطقه امر آباد به منظور هدایت آب های سطحی توسط شهرداری ورامین در حال اجرا است.

وی افزود: اجرای این پروژه در هدایت و جمع آوری آب های سطحی در مواقع بارندگی در خیابان شهید صدرایی امرآباد نقش بسزایی دارد. این پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال اجرا می شود.