پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی از میدان ولیعصر (عج) تا بلوار شهید قدوسی کاملا روشن می شود
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
احداث زیرگذر یا دوربرگردان جعفرآباد اخوان توسط شهرداری ورامین مطالعه ، طراحی و اجرا می شود
احداث بزرگترین آرامستان جنوب شرق استان تهران به مساحت ۲۵ هکتار
احداث بزرگترین آرامستان جنوب شرق استان تهران به مساحت ۲۵ هکتار
۰۷ تیر ۱۳۹۷
نسخه چاپی
احداث بزرگترین آرامستان جنوب شرق استان تهران به مساحت ۲۵ هکتار
شهردار ورامین از احداث پروژه ۲۵ هکتاری آرامستان جنوب شرق استان تهران توسط شهرداری این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، شهردار ورامین از احداث پروژه ۲۵ هکتاری آرامستان جنوب شرق استان تهران توسط شهرداری این شهرستان خبر داد.

حسین دهقان ظهر چهارشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران از احداث بزرگترین پروژه آرامستان جنوب شرق استان تهران در ورامین خبر داد و اظهار داشت: احداث آرامستان در شهرستان ورامین یکی از پروژه های مهم محسوب می شود.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که مدیریت شهری تلاش بی وقفه ای را برای اختصاص زمینی برای ایجاد آرامستان جدید در منطقه انجام داده است، ادامه داد: برای رسیدن به این مهم سازمان آرامستان های شهرداری ورامین در این زمینه وارد عمل شد و خوشبختانه کار به نتیجه رسید.

شهردار ورامین در ادامه بیان داشت: واگذاری زمین ۲۵ هکتاری مربوط به احداث آرامستان جدید شهرداری ورامین، طی توافقی با حضور فدایی، ریاست اداره منابع طبیعی شهرستان ورامین و حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر ورامین و سایر مسئولین صورت پذیرفت.

وی با بیان اینکه از ظرفیت های مختلف برای ایجاد آرامستان جدید در ورامین استفاده خواهد شد گفت: شهرداری ورامین تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند به شایسته ترین نحو این پروژه را انجام دهد.

دهقان  در پایان با اشاره به اینکه مردم مومن ورامین شایسته بهترین خدمات هستند گفت: جهت رفع دغدغه شهروندان عزیز ورامینی در آینده احداث بزرگترین آرامستان جنوب شرق استان تهران در  محل اراضی قنات بزرگ آبباریک ، توسط شهرداری ورامین دنبال خواهد شد.