۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 15990
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :
احداث سه مجموعه ورزشی فرهنگی توسط شهرداری ورامین

احداث سه مجموعه ورزشی فرهنگی توسط شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین ، روز ۲۰ تیرماه به مناسبت ” هفته شهرداری ها و دهیاری ها ” در قبل از خطبه های نماز جمعه ورامین گفت: در مورد بیماری کرونا به شبکه بهداشت و درمان ورامین،بیمارستان ۱۵ خرداد، و در کمک های […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین ، روز ۲۰ تیرماه به مناسبت ” هفته شهرداری ها و دهیاری ها ” در قبل از خطبه های نماز جمعه ورامین گفت: در مورد بیماری کرونا به شبکه بهداشت و درمان ورامین،بیمارستان ۱۵ خرداد، و در کمک های مومنانه به مواکب شهرستان مبالغی اختصاص دادیم.

وی همچنین به فعالیت های عمرانی شهرداری ورامین اشاره کرد و تصریح کرد : سه مجموعه ورزشی در کنار پارک جوان، شهرک فجر و خیرآباد در دست احداث داریم. در کنار این موارد احداث کمربندی خلیج فارس است که به مسیر کمربندی قرچک وصل می شود. همچنین احداث پروژه کمربندی شمالی از دیگر موضوعات است که بازگشایی سی متری الغدیر – حضرت قائم (عج) جهت رفع مشکلات ترافیک شهر ورامین در حال اجرا است.
فرجی همچنین بیان داشت : مرکز دانشگاهی علمی کاربردی شهرداری، سازمان آرامستانها، آتش نشانی، پسماند، حمل و نقل، بار و مسافر، زیر نظر شهرداری فعالیت می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر ورامین در ادامه ضمن اشاره به مطالبات مردم شهر ورامین اظهار داشت : درخواست ما از نماینده مجلس آقای نوش آبادی در این موارد است : ۱-مترو، اخیرا آقای نوش آبادی در مجلس پیگیری کردند که قطار شهری تبدیل به مترو گردد و این خواسته همه ورامینی ها است
۲-پیگیری ساخت بزرگراهی بین ورامین تهران، تهران پاکدشت که چندین سال است این پروژه مهم مسکوت مانده است.
۳-حق آبه سد ماملو به ورامین نرسیده است و از نماینده مردم تقاضا داریم پیگیری کنند.
۴-ساختمان پردیس پزشکی در میدان ولیعصر عج را در اختیار دانشگاه شهید بهشتی قرار دادیم، در ابتدا مقرر شد دانشجویان پزشکی در این مکان تحصیل کنند ولی متاسفانه به تعهدات عمل نشد و دانشجویان غیر پزشکی در حال تحصیل در این مرکز هستند و اگر دانشجویان پزشکی می آمدند نیاز بیمارستان های شهر تامین می شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*