شهرداری ورامین » ارائه اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی توسط شهردار ورامین به شورای شهر ارائه اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی توسط شهردار ورامین به شورای شهر – شهرداری ورامین
ارائه اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی توسط شهردار ورامین به شورای شهر
۲۲ مرداد ۱۳۹۸
نسخه چاپی
ارائه اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی توسط شهردار ورامین به شورای شهر

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین به همراه اعضای کمیته بازگشایی با حضور در صحن علنی شورای اسلامی شهر ورامین ، اولین بسته توافقات بازگشایی کمربندی جنوبی را به طول شانزده کیلومتر به ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین ارائه داد.

در ابتدای این نشست شهردار ورامین بیان داشت : پروژه کمربندی جنوبی را در دو فاز آغاز کرده ایم که فاز اول از ورودی شهر تا جاده قاسم آباد می باشد که ۵/۵ کیلومتر است و فاز دوم ۱۰/۵ کیلومتر می باشد که در مجموع کل فاز ۱۶ کیلومتر است.

وی همچنین گفت : شروع کمربندی جنوبی تاثیر بسزایی در گره گشایی از بار ترافیک و توسعه شهر ورامین دارد . کمیته بازگشایی کمربندی جنوبی بیشترین زحمت و تلاش را برای به ثمر رسیدن این پروزه متقبل شده اند.

در ادامه شهردار ورامین افزود: بنده با جدیت اجرای کمربندی جنوبی را  دنبال کرده و تا پایان پروژه را ادامه خواهیم داد.

در این نشست محمد علی میرزایی معاون شهرسازی و معماری به شرح کمربندی جنوبی پرداخت و گفت : فاز یک مهمترین اجرای پروژه بود و تمام تلاش خود را می کنیم تا این پروژه به نحو احسن و شایسته انجام شود.

در ادامه جلسه محمد وصال پور عضو شورای اسلامی شهر ورامین ، با اشاره به اجرای کمربندی جنوبی گفت : کمربندی جنوبی و اجرای پروژه الغدیر از یک اهمیت برخوردارند که گره کور شهری را باز می کنند ، کاری که شهردار محترم در حال اجرای آن هستند ، کار بسیار خوب و دارای ارزش و قابل ارج نهادن است. وی در ادامه بر حمایت اعضای شورا از اجرای طرح پروژه کمربندی جنوبی تاکید و از اقدامات شهردار ورامین تشکر کرد.

همچنین در ادامه  سید رضا احمدی عضو دیگر شورای اسلامی شهر ورامین گفت : از زحمات و تلاش های شهردار محترم کمال قدردانی را دارم و امیدوارم بتوانید در اجرای دیگر پروژه ها با همین موفقیت و همدلی ادامه دهید که جای شکرش باقی است ، الحمدالله تیم خوب و موفقی در حال اجرای پروژه های عمرانی هستند.

زهرا هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی از حاضرین در این نشست  ضمن تشکر از زحمات شهردار و کمیته بازگشایی شهرداری ورامین بر اهمیت اجرای کمربندی جنوبی تاکید کرد.

در پایان جعفر اردستانی رییس شورای اسلامی شهر ورامین نیز با تشکر از زحمات شهردار و اعضای کمیته بازگشایی بر ضرورت اجرای طرح کمربندی جنوبی تاکید کرد.