معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
طرح بهداشت محله ای در محلات امامزاده یحیی (ع) و کهنه گل اجرا شد
برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران شهری
احداث کانال ، پل بتنی و جدول گذاری جهت جلوگیری از آب گرفتگی و هدایت آب های سطحی و اصلاح هندسی ترافیک شهری توسط شهرداری ورامین
طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود
اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود
۰۳ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
اردوی زیارتی کاروان راهیان نور برگزار می شود
برای سومین سال متوالی اردوی زیارتی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور از سوی شهرداری ورامین صورت می گیرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ،  علی عباسی در حاشیه نشست اعضای اجرایی و برنامه ریزی راهیان نورگفت: امسال نیز حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی همچون دو سال گذشته در راستای رسالت خویش و اعتلای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارزشهای اسلامی و انقلابی و آشنایی عموم شهروندان علی الخصوص قشر جوان با ایثارگریها و جانفشانیهای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اردوی کاروان راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب غرب را برگزار می نماید.

 وی افزود: امروزه وظیفه همه مسئولین و مردم است که از این فرهنگ و ارزش و بصیرت افزایی دفاع نموده تا دشمنان اسلام را ناکام نمایند.

 عباسی گفت: اردوی راهیان نور شهرداری ورامین در سالهای ۹۲ با نام «شهدای ورامین» و ۹۳ «شهدای هسته ای» انجام و امسال نیز با یاد «شهدای غواص» برگزار می شود.

 این مسئول تصریح نمود: در همین راستا و با تاکیدات مهندس علی حیدریان شهردار فرهنگی و ولایتی و حمایتهای رییس و اعضای شورای اسلامی شهر بویژه سرکار خانم زهرا هداوند میرزایی رئیس کمیسیون فرهنگی این حرکت معنوی و بصیرتی صورت می گیرد.

 وی در پایان اظهار داشت: سومین اردوی کاروان راهیان نور در نیمه دوم اسفندماه و همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) بانوی بزرگ اسلام برگزار می گردد و علاقمندان و مردم شهیدپرور می توانند در ایام ا… دهه فجر(۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه) جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت اینترنتی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین به آدرس www.varamin-farhangi.ir مراجعه نمایند.