شهرداری ورامین » افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه سال نو افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه سال نو – شهرداری ورامین
افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه سال نو
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه سال نو

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه با اشاره به تشکیل ستاد نوروزی در این سازمان برای استقبال از طرح بهار با مشارکت کارکنان این سازمان گفت: با افزایش ساعات کاری اتوبوسرانی ورامین، ساعات کاری این اتوبوس ها تا ساعت ۲۱ شب خواهد بود.

مسعود نفری در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر افزایش ساعات کاری اتوبوسرانی با فرارسیدن ایام نوروز گفت: از امروز پنج شنبه، چهاردهم اسفند ماه سالجاری ساعات کاری و خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی در تمامی خطوط تا ساعت ۲۱ افزایش می یابد.
وی از اجرای طرح نوروزی سازمان اتوبوسرانی به منظور افزایش خدمات رسانی خبر داد و افزود: این طرح از چهاردهم اسفند تا آخر سال جاری اجرا خواهد شد و گشت های نظارتی و مسئولین حوزه اجرایی این شرکت با افزایش کنترل بر عملکرد ناوگان و ارائه خدمات نظارت خواهند نمود.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه افزود: کنترل های میدانی اتوبوسرانی نیز به منظور نظارت بر ایستگاه های پر مسافر را به طور مستمر انجام خواهد شد تا نیاز های فوری ایستگاه ها از طریق مرکز کنترل اعلام و با اعزام اتوبوس رفع گردد.
نفری همچنین از برنامه ریزی انجام یافته برای تقویت سامانه اتوبوس ها در قالب پایانه های معین خبر داد و افزود: پایانه های مناطق یک و دو اتوبوسرانی را در صورت نیاز پوشش خواهند داد و اتوبوس های امدادی نیز جهت رفع مشکلات احتمالی اتوبوس ها و افزایش ارائه خدمات و کاهش بار ترافیک محدوده مرکزی و شریان های اصلی در میادین اصلی مستقر خواهند شد.
وی از برقراری کشیک این سازمان در ایام عید نوروز و اختصاص ۷ دستگاه اتوبوس جهت خدمات دهی به شهروندان ورامینی خبر داد.
***تجهیز مرکز کنترل هوشمند در سال آینده
مسعود نفری از تجهیز سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه در سال آینده خبر داد و افزود: از مزایای مرکز کنترل هوشمند سازمان اتوبوسرانی نظارت بر ایستگاه های پر مسافر است که سرعت خدمات دهی به همشهریان را بیشتر می کند.
وی از ارائه پیشنهاد راه اندازی خطوط سامانه اتوبوس های تندرو به هیات مدیره سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه خبر داد واظهار امیدواری کرد تا سال آینده شاهد بهره برداری این خط نیز باشیم.
***تخصیص اتوبوس به مراسم های جشن پیروزی انقلاب اسلامی
مسعود نفری از اختصاص ۵۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی رایگان شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهر ورامین خبر داد و اظهار داشت:به همین منظور تعداد ۱۵ دستگاه نیز به صورت رایگان منطقه خیرآباد برای همین روز بزرگ اختصاص یافت.

***بازسازی کامل دو دستگاه اتوبوس

مسعود نفری از بازسازی دو دستگاه اتوبوس و سایر ملزومات داخلی آنها متناسب با جایگاه و شان مردم خبر داد و گفت:با تامین اعتبار برای بازسازی این اتوبوس ها اقدامات لازم برای بازسازی آنها انجام شد.