طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
امام جمعه ورامین قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین را تبریک گفت
امام جمعه ورامین قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین را تبریک گفت
۰۲ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
امام جمعه ورامین قهرمانی تیم تکواندو شهرداری ورامین را تبریک گفت
آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین، قهرمانی شهرداری ورامین در مسابقات آسیایی را تبریک گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین آیت الله سید مرتضی محمودی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به قهرمانی تیم شهرداری ورامین در جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: قهرمانی نماینده ورزش ایران در مسابقات آسیایی مایه خرسندی و مسرت است.

امام جمعه ورامین افزود: حضور شهرداری ورامین به عنوان نماینده تکواندو ایران در مسابقات آسیایی نشان دهنده ظرفیت های ویژه شهرستان ورامین در رشته های مختلف ورزشی است.

وی ادامه داد: باید ورزشکاران ورامینی علاوه بر موفقیت در عرصه های ورزشی در پرورش روح و معنویت نیز همواره قهرمان و الگو باشند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: اهتزاز نام ایران و شهرستان ورامین در آسیا و در میان کشورهای مختلف آسیایی مایه مباهات است.

حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر قهرمانی تیم شهرداری ورامین را تبریک گفت و اظهار داشت: شهرداری ورامین در مسابقات تکواندوی جام باشگاه های آسیا نماینده شایسته ای برای تکواندو ایران بود.

وی افزود: خوشبختانه نماینده تکواندو ورامین که با نام ایران در این مسابقات شرکت کرده بود، توانست به مقام قهرمانی رسیده و از عنوان خود دفاع کند.

وی ادامه داد: امیدوارم این قهرمانی زمینه ساز بروز استعدادهای ورزشی در رشته های مختلف در شهرستان ورامین شود.