۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 4016
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :

انتصاب سعيد رضا جندقيان به سمت سرپرست معاونت امور دهياري ها

با حكم مهندس خندان دل رئيس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ، سعيدرضا جندقيان به سمت سرپرست معاونت امور دهياريهاي اين سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور، مهندس خندان دل در مراسم معارفه سعيدرضا جندقيان و قدرداني از خدمات محسن كوشش تبار در زمان تصدي سمت معاونت امور دهياريها گفت:  چشم اميد بخش بزرگي از روستائيان كشور و دهياران پرتلاش به برنامه ريزي ها و اقدامات حوزه معاونت امور دهياري هاست و اين حوزه جايگاه مهمي دارد وتاكنون اقدامات خوبي در اين مجموعه چالاك و علاقه مند به كار انجام شده است.

010

وي ضمن نجليل از زحمات محسن كوشش تبار افزود: هر سيستم  پويايي هر از چند گاهي نياز به يك محرك و عامل جديدي براي ايجاد طوفان ذهني و نگاه جديد به تحولات دارد تا خود را در موقعيت هاي جديدتر قرار دهد و خوشحالم كه جايگاه معاونت امور دهياري ها را به دكتر جندقيان كه فردي شايسته و داراي تحصيلات و  تجربيات خوبي در اين حوزه است، مي سپاريم و اميدوارم كه با همكاري مجموعه كاركنان و مديران اين معاونت و سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور در آينده شاهد اقدامات خوبي در اين معاونت باشيم.

در اين مراسم محسن كوشش تبار ضمن تشكر از مهندس خندان دل بدليل اعتماد به وي در طول سه سال تصدي سمت معاونت امور دهياري ها، از همكاري و همفكري و خدمات مديران كل و كارشناسان اين معاونت با وي تشكر نمودو تصريح كرد: حضور دكتر جندقيان قطعا نويد بخش تحول خوبي در حوزه معاونت دهياري ها و مديريت روستايي كشور خواهد بود.

در اين مراسم سعيدرضا جندقيان سرپرست  معاونت امور دهياريها با قدرداني از زحمات كوشش تبار گفت: كاركردن در حيطه اي كه در راس آن دكتر رحماني فضلي قرار دارد با توجه به تخصص و حساسيت هاي ويژه وي به حوزه روستا و مقوله توسعه روستايي بسيار خطير است اما خوشحالم از اينكه در يك سيستم چابك و پويا قرار گرفته ام و اميدوارم با همكاري و كمك يكديگر قرم هاي روبه جلويي برداريم.

در اين مراسم حكم انتصاب  سعيدرضا جندقيان به سمت سرپرست معاونت امور دهياريها توسط مهندس خندان دل به وي اعطاء شد.

همچنين از خدمات محسن كوشش تبار سازمان در زمان تصدي سمت معاونت امور دهياريها قدرداني و حكم وي در زمينه انتصاب به سمت مشاور رئيس سازمان نيز به وي اعطاء شد.

تصاوير مراسم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*