شهرداری ورامین » به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم – شهرداری ورامین
به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم
۰۳ خرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
به دنبال سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی در پروژه های شهری هستیم

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد خانی سرپرست امور اقتصادی و  سرمایه گذاری  شهرداری ورامین با اشاره به شاخصه های مشارکت  شهروندی و تقویت بخش خصوصی بیان داشت: نقش مشارکت و سرمایه گذاری مردم در پیشبرد اهداف شهر یک امرضرری به نظر میرسد . بنا به اهمیت این موضوع ، تهیه و تدوین سند  راهبردی مشارکت و سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی که با مطالعات کارشناسی و بررسی نیازها و کمبود ها با کمک مشاور طرح می باشد در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

در ادامه خانی افزود: در همین راستا به جهت تامین نیازهای تفریحی شهروندان محترم دو طرح احداث شهربازی مدرن و احداث باغ وحش در دست بررسی و ارزیابی است . حوزه سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری ورامین تلاش می نماید تا ازاتمامک ظرفیت ها و توانمدی های موجود جهت نیل به ایجاد درآمدهای پایدار برای توسعه شهر بهره برداری نماید . در پایان معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری تصریح کرد : در راستای توسعه شهر ورامین با کمک بخش خصوصی ، ایجاد فضای مناسب و قابل اعتماد جهت سرمایه گذاری در شهر با محوریت شهرداری از اهداف تعیین شده می باشد ، که با جدیت تمام دنبال خواهد شد.