تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
اهم اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در ایام نوروز ۱۳۹۵ به روایت تصویر
اهم اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در ایام نوروز ۱۳۹۵ به روایت تصویر
۱۷ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
اهم اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در ایام نوروز ۱۳۹۵ به روایت تصویر
سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، اهم اقدامات و عملکرد این اداره در ایام نوروز سال 1395 را تشریح نمود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد صمدی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید که ابتدا و پایان آن با ولادت با سعادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا(سلام ا.. علیها) مقارن شده گفت : مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) سال جدید را سال “اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل ” نامگذاری فرمودند و یقینا ما نیز در مجموعه اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، رهنمودهای مقام عظمای ولایت را سرلوحه عملکرد خود قرار خواهیم داد .

IMG_20160404_144706

وی افزود : در روزهای پایانی سال گذشته و با برنامه ریزی صورت گرفته و دستورات مهندس علی حیدریان شهردار محترم سعی شد شرایط را برای استقبال مناسب از سال جدید با طراحی بنرهای فرهنگی متناسب با “عید نوروز تعداد ۱۲ عدد ۳*۴، ایام ولادت حضرت زهرا(س) و  روز زن ۱۲ عدد ۳*۴ ، روز جمهوری اسلامی و همچنین روز طبیعت ۱۲ عدد ۳*۴ ” به جهت نصب در میادین و معابر اصلی شهر و ساختمان های اداری و سازمانهای تابعه فراهم نمائیم .

صمدی ادامه داد : همزمان با آغاز سال جدید و سخنرانی امام خامنه ای (مدظله العالی) در جمع میلیونی ملت شهیدپرور در حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) و نامگذاری سال جدید ، طراحی و نصب بنرها با تعداد ۱۰ عدد ۳*۴  و ۴ عدد تابلوی های نصب شده بر روی پل های هوایی در موقعیت روبروی بیمارستان مفتح و خیرآباد  با عنوان ” اقتصادمقاومتی ؛ اقدام و عمل” در ابعاد ۳۰*۲٫۵ و ۲۵*۲٫۵ و تمثال معظم له در ابعاد و طرح های مختلف را در دستور کار خود قرار دادیم .

وی گفت : برپایی نمایشگاه عکس خدمات شهرداری در روزهای پایانی سال و ابتدای سال جدید ، توجه شهروندان گرامی و مراجعان ساختمان شهرداری مرکز را جلب نموده و ما اینگونه اقدامات را مایه دلگرمی شهروندان عزیز می دانیم تا عملکرد و اقدامات خادمان خود را به صورت مصور و طبقه بندی شده مشاهده نمایند .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین خاطرنشان کرد : یکی از عوامل نشر فرهنگ شهروندی در بین شهروندان و مسافران نوروزی ، نصب بنرهایی با مضامین پیام های فرهنگی شهروندی است که مدیران و کارکنان مجموعه اداره روابط عمومی شهرداری در مناطق یک و دو و نواحی چهارگانه در ایام نوروز این کار را در اولویت قرار داده و شهروندان عزیز در طول این مدت و مخصوصا در روز ۱۳ فروردین روز طبیعت شاهد بنرهایی با مضامین حفظ و مراقبت از محیط زیست بودند .

صمدی افزود : عوامل واحد خبری اداره روابط عمومی ، اخبار مربوط به عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در روزهای پایانی سال ۹۴ و همچنین ایام نوروزی سال ۹۵ را به طور کامل پوشش داده و شهروندان گرامی پس از مشاهده اخبار در خبرگزاری های معتبر کشوری ، گزارش مشروح و مصور این اخبار را در وب سایت خبری www.e-varamin.ir مشاهده نمایند .

 وی ادامه داد : نصب ریسه و پرچم های رنگی در میادین و معابر در ایام نوروز ، جلوه ای زیبا به نمای شهری داده بود .

صمدی ادامه داد : یکی از فعالیتهای شایان ذکر ، فضاسازی تبلیغات فرهنگی و همکاری با سایر سازمان ها و  ارگان های فرهنگی و اجتماعی شهر  بوده که در طی سالیان گذشته مشهود بوده و امسال نیز امیدواریم ضمن توجه همگانی به رهنمودهای رهبری انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بتوانیم با عزم عمومی و حمایتهای شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر شاهد پیشرفت کیفی برنامه ها و اقدامات اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین باشیم .

وی افزود : در آینده نزدیک نیز اخبار مشروح فعالیتهای سایر حوزه های معاونت و سازمانهای مجموعه شهرداری ورامین در طول ایام نوروز منعکس خواهد شد .

صمدی گفت : از شهروندان گرامی می خواهیم  تا با ارائه پيشنهادات و انتقادات سازنده خود از طریق تماس با شماره های ۳۶۲۴۲۵۲۵-۷  و سامانه ۱۳۷ و وب سایت خبری شهرداری به آدرس www.e-varamin.ir  پيرامون نقاط ضعف و قوت عملکرد مجموعه شهرداری ، خادمان مردم شهیدپرور را در خدمت رسانی شایسته یاری نمایند و در توسعه پايدار دیار ۱۵ خرداد سهیم باشند

 وی خاطرنشان کرد : سالی همراه با پيروزی و سربلندي ميهن اسلامی و سعادت و سلامت برای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای و  همه هم ميهنان عزیز و مردم شهیدپرور دیار ۱۵ خرداد را از خداوند منان خواستاریم .

IMG_20160404_124859 IMG_20160404_124856 IMG_20160404_124851 IMG_20160404_124827

1