شهرداری ورامین » اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر – شهرداری ورامین
اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر
۱۵ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
اهم اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری ورامین در ایام الله دهه مبارک فجر+تصاویر

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد صمدی گفت : با توجه به مصوبات جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرداری در جلسه مورخ هشتم بهمن ماه ۱۳۹۴ و همچنین تاکید مهندس علی حیدریان شهردار ورامین به اهمیت و ضرورت گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ویادوخاطره شهدا و امام شهدا ، برگزاری شایسته برنامه های این دهه را در دستور کار خود قرار دادیم .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین افزود : فضاسازی مناسب سطح شهر و ساختمان های شهرداری مرکز و مناطق و نواحی و سازمان های تابعه ، میادین ، بلوارها ، مقابل ادارات و مساجد با نصب بنرهایی در ابعاد ” ۴*۳ به تعداد ۲۰ عدد ،۳*۱ به تعداد ۱۰ عدد و لمپست بنرها ” ، ریسه ها و پرچم های رنگی توسط مجموعه شهرداری ورامین از جمله اداره روابط عمومی، واحدزیباسازی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دهه فجر جلوه انقلابی وزیبایی به دیار ۱۵ خرداد داده بود .

صمدی گفت : همزمان با سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی ، سازمان اتوبوسرانی شهرداری نسبت به اعزام اتوبوس جهت جابجایی عاشقان انقلاب و شهروندان ورامینی به حرم مطهر اقدام نموده و سازمان تاکسیرانی نیز با نصب پرچم ، پوستر و عکس هایی با مضامین دهه مبارک فجر بر روی خودروهای تاکسی در مراسم رژه روز ۱۲بهمن حضور فعال داشته است .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین افزود : مهندس علی حیدریان شهردار ورامین به همراه مدیران مناطق یک و دو ، معاونین و مدیران شهرداری در مراسم گلباران مرقد مطهر شهدای گمنام و سیدفتح اله ورامین در ایام دهه فجر حضور یافتند و در این ایام جشن هایی در نمازخانه شهرداری مرکز،مناطق و نواحی برگزار شد .

 

وی ادامه داد : مهندس علی حیدریان شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و مدیران و کارکنان شهرداری ضمن حضور در جشن های ایام دهه فجر در مساجد و حسینیه ها ، در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن حضور یافته و پرچم بزرگ جمهوری اسلامی جهت مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن طراحی و چاپ شد که شهروندان غیور ورامین در تمام طول مسیر راهپیمایی این پرچم را حمل می نمودند .

صمدی افزود : کلیه نیروهای خدماتی و اتش نشانی شهرداری ورامین  در کنار سایر مردم ضمن حضور در راهپیمایی ، وظیفه خدمت رسانی به مردم از جمله شستشوی مسیرهای راهپیمایی را برعهده داشتند .

وی ادامه داد : حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری در ایام دهه فجر ، بنرهایی با مضامین روزشمار انقلاب در چند نقطه از شهر نصب نمود و همچنین حوزه معاونت شهری در این ایام نسبت به رفت و روب میادین ، معابر و همچنین اطراف مساجد فعال دهه فجر اقدام نمود .

صمدی خاطر نشان کرد : برپایی نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری ورامین در طول ایام دهه فجر در میدان امام حسین(ع) که دربردارنده تابلوهای تصاویر خدمات عمرانی،شهری، ترافیکی و فرهنگی و اجتماعی ماه های اخیر شهرداری و همراه با پخش آهنگهای انقلابی به جهت تداعی ایام پیروزی انقلاب بود ، بازدید هزاران نفر از شهروندان علی الخصوص نوجوانان و جوانان و پذیرایی از این عزیزان با شکلات و شیرینی را به همراه داشت . همچنین در این نمایشگاه دفتر انتقادات و پیشنهادات مردمی برای شهروندان گرامی درنظرگرفته شده بود تا نظرات خود را در این دفتر ثبت نمایند و بروشورهای حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت .

صمدی افزود : از برنامه های ویژه این ایام ، دیدار شهردار،معاونین و مدیران شهرداری ورامین با خانواده های معظم شهدای انقلاب ، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بود .

وی تاکید نمود : ایستگاه صلواتی شهرداری ورامین جهت پذیرایی از شرکت کنندگان عزیز در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن با کیک و شیر در مسیر راهپیمایی “میدان امام حسین(ع) ، روبروی سازمان آتش نشانی ، خیرآباد ” برپا شد و در این روز چندین هزار بادکنک منقش به آرم شهرداری ورامین با مضامین تبریک ۲۲ بهمن ماه در بین نونهالان و نوجوانان توزیع شد .

صمدی در ادامه گفت : در دهه فجر پرچم مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بر روی پل ۱۵ خرداد و مقابل نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری نصب شد .

سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ادامه داد : در این ایام به همت واحد تربیت بدنی معاونت فرهنگی اجتماعی المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری با هدف شور و نشاط اجتماعی و اشاعه فرهنگ ورزش در بین همکاران مناطق و واحدهای شهرداری در رشته های والیبال ، تیراندازی و پینگ پنگ انجام گردید که در پایان این مسابقات در روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه شهرداری مرکز از گروههای برتر و برگزیدگان ورزشی در سال ۹۴ با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل گردید.

صمدی افزود : در این ایام بنرهای تخفیف ویژه عوارض شهرداری ورامین به مناسبت ایام الله دهه فجر ، که تا پایان بهمن ماه به مدت یک ماه عوارض پذیره (عوارض زیربنا و پذیره تفکیک) پروانه ساختمانی با تخفیف ۳۰ درصدی برای شهروندان خوش حساب در نظر گرفته شده بود ، در سطح شهر نصب گردید .

وی تصریح نمود : امیدواریم با تجربیات به دست آمده در سالهای آینده نیز شاهد برگزاری پرشور برنامه های دهه فجر در سطح شهر ورامین باشیم .

26

4-7-768x47522-2-768x549

3-9-768x475

11111113-1-768x475

1-8-768x5495-510-1-768x54922-3-768x475 29-768x54940-768x5492222222222222223333333333333333IMG_0272-768x51227-768x54911-3

23

11

95

تخفیف-عوارض

1133

2244