بازدید میدانی علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق مدیران ارشد شهرستان ورامین از محلات کم برخوردار
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۵ برگزار شد .
اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۵ برگزار شد .
۱۶ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۵ برگزار شد .
خادمین مردم در دیار 15 خرداد ، توجه به منویات رهبری نظام حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)در آغاز سال جدید و حرکت جهت تحقق" اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل " در سال 1395 را در دستور کار خود قرار خواهند داد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، اولین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال جدید ، در روز یکشنبه مورخ پانزدهم فروردین ماه ۱۳۹۵ با حضور اعضای شورا برگزار شد .
برپایه این گزارش سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ، ضمن خیرمقدم به اعضای شورا و تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید ، ولادت باسعادت حضرت زهرا(سلام ا..علیها) و ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی گفت : امیدواریم در سال جدید با توجه به منویات رهبری نظام حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در نامگذاری سال جدید ، سال ” اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام وعمل” و همچنین برنامه ریزی مناسب و تلاش بیشتر نسبت به سال گذشته بتوانیم خدمات شایسته ای را با همکاری شهردار و مدیران شهرداری به مردم شهید پرور ورامین ارائه نمائیم .
وی افزود : باید تلاش کنیم تا در برنامه ریزی و مصوبات جدید به مشکلات و کاستی هایی که احیانا در طی این سه سال از عمر شورای جدید شهر ، مغفول مانده رسیدگی کنیم و با همتی بلند در قبال مسئولیتی که به واسطه مردم عزیز بر دوشمان قرار داده شده گام برداریم .
در این جلسه حاضران ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید ، ایام ولادت حضرت زهرا (سلام ا.. علیها)  و ۱۲فروردین سالروز جمهوری اسلامی ، بر توجه ویژه و اجرای فرامین مقام معظم رهبری در سخنرانی آغازین سال جدید مبنی بر تحقق “اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل” تاکید نمودند .
در ادامه ، اعضای شورا در مورد مسائل مهم شهری به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و مقرر شد بررسی بهبود روند ساخت و ساز شهری در دستور کار کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر قرار گیرد .
شایان ذکر است در این جلسه خاطرات عملیات فتح المبین ، اولین عملیات گسترده جمهوری اسلامی در جریان جنگ تحمیلی هشت ساله که ابهت دشمن بعثی را شکست ، بیان شده و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ، گرامی داشته شد .