شهرداری ورامین » اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه – شهرداری ورامین
اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷
نسخه چاپی
اولین نشست هم اندیشی اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعضای روابط عمومی سازمانها و مناطق سه گانه

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، اولین نشست هم اندیشی اعضای روابط عمومی مناطق سه گانه ، سازمان ها و شهرداری مرکز با حضور محمد صمدی رئیس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین برگزار شد. در این جلسه محمد صمدی ضمن تبریک سال نو و خداقوت به مجموعه همکاران اداره روابط عمومی به تشریح برنامه های این نهاد در سال جدید پرداخت و تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسات ، وحدت رویه ، هم اندیشی و اتخاذ برنامه های درست و منطقی در انجام امور قانونی اداره روابط عمومی است.نامگذاری سال نو توسط مقام معظم رهبری ، را بایستی ارج نهاده و خودمان عامل اجرای این طرح باشیم و در تبلیغات این موضوع ارزشمند بکوشیم که در محل کار ، سازمان ها ، مناطق و در میان خانواده های خودمان این پیام حضرت آقا را  اطلاع رسانی کنیم. در ادامه صمدی افزود : همه همکاران اداره روابط عمومی می بایستی بصورت هدفمند و فعال در انجام وظایف و کارهای محوله قانونی بکوشیم و نهایت نظم ، قانون ، انضباط و حضور فعال در محل کار داشته باشیم و  بایستی در عزت و احترام وظایف کاری در ارتقای وظایف و جایگاه قانونی تلاش کنیم. همچنین صمدی تصریح کرد: بایستی تمامی مدیران روابط عمومی بر تمامی مسائل خدماتی و عمرانی شهرداری در مناطق و سازمان های حوزه اداری و کاری خویش مشرف باشند و همواره اطلاعات و عکس از خدمات شهرداری تهیه کنند . در خصوص نصب بنر سعی کنید که تعداد بنرها کم و هدفمند باشند.

در ادامه این نشست هر یک از اعضا به تشریح برنامه های خود پرداختند و در پایان  موارد ذیل  به تصویب اعضای جلسه رسید که عبارتند از:

۱- پیام رسانی و نصب بنرهای اطلاع رسانی پیام سال نو مقام معظم رهبری در سطح شهر

۲- رعایت نظم، قانون ، انضباط کاری و حضور فعال در محل کار

۳- تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی به شهروندان محترم

۴- اجرای دقیق وظایف قانونی اداره روابط عمومی

۵- برگزاری شایسته برنامه ها و مناسبت  های ملی و مذهبی ، برگزاری باشکوه نماز جماعت و زیارت عاشورا

۶- جمع آوری آمار و اطلاعات خدمات ارائه شده به شهروندان ،گزارش عملکرد مناطق سه گانه و سازمان های مربوطه بصورت روزانه و هفتگی

۷- عکسبرداری ، فیلمبرداری و تهیه گزارش از کلیه برنامه ها و مراسم های مربوطه

۸- نصب بنر توسط خود سازمان ها و مناطق اقدام و منتشر شود.

۹- هماهنگی بیشتر روابط عمومی سازمان ها و مناطق با مسئولین و اداره روابط عمومی مرکز

۱۰- گزارشات و اخبار روزانه هفتگی جهت درج در نشریه وارنا شهر حتما به اداره روابط عمومی ارسال و هماهنگ شود و مورد تاکید و تایید مسئولین مربوطه و شهردار محترم قرار گیرد.

۱۱- هر نوع مصاحبه خبری با مطبوعات و نشریات محلی ،  سراسری و یا خبرنگاران ، سایت ها و کانال های تلگرامی می بایست از قبل با هماهنگی اداره روابط عمومی صورت گیرد.

۱۲-  برگزاری نشست مسئولین روابط عمومی با حضور شهردار و ریاست محترم شورای اسلامی شهر در روز روابط عمومی