شهرداری ورامین » بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی – شهرداری ورامین
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
۲۸ دی ۱۴۰۰
نسخه چاپی
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و سایر اعضای این شورا به همراه معاونین و مدیران شهرداری در میان نمازگزاران مسجد المهدی خیابان دانشگاه حضور یافتند. در این نشست شهردار ورامین و مسئولین حاضر سخنان و مطالبات مردم و امام جماعت این مسجد را گوش فرا دادند و از نزدیک مشکلات محله ای این خیابان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدا حجت الاسلام رحمان شیرکوند امام جماعت مسجد المهدی گزارشی از وضعیت این محله ارائه داد و سپس محمد وصالپور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در جمع مردم منطقه خیابان دانشگاه گفت: دغدغه های مردم به حق است و نظافت شهر باید یکسان انجام شود. امیدوارم بتوانیم در این دوره از شورا و مدیریت شهری خدمات شایسته ای به شهروندان عزیز ارائه دهیم. در پایان مردم و حاضرین به گفتگو با شهردار ورامین ، اعضای شورا و مدیران شهری پرداختند.