شهرداری ورامین » بازدید میدانی معاون استاندار تهران از پروژه های عمرانی شهرداری ورامین بازدید میدانی معاون استاندار تهران از پروژه های عمرانی شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
بازدید میدانی معاون استاندار تهران از پروژه های عمرانی شهرداری ورامین
۲۷ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
بازدید میدانی معاون استاندار تهران از پروژه های عمرانی شهرداری ورامین

“مهندس حسن کریمی” معاون امور عمرانی استانداری تهران به منظور بازدید از پروژه های شهری شهرستان ورامین به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین صبح امروز سه شنبه  مهندس حسن کریمی معاون امور عمرانی استانداری تهران به منظور بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری ورامین به این شهر سفر کرد.

معاون امور عمرانی استانداری تهران به منظور بررسی مشکلات و موانع پیشرفت پروژه های شهری شهرستان ورامین به دعوت “مهندس حیدریان” شهردار ورامین سفر کرده است.

در جریان بازدید کریمی از پروژه های درحال احداث در شهرستان ورامین، محسن خوانساری فرماندار، علی حیدریان شهردار و  جمعی از اعضای شورای شهر  و اصحاب رسانه حضور داشتند.

معاون استانداری تهران امروز از مجموعه ۲۵ طرح عمرانی و شهری با توجه به محدویت زمان ناچار  پنج طرح شهری و در دست احداث از جمله بازدید پروژه های ۳۰ متری کهنه گل،پارک شهید شقاقی وند در منطقه محروم کاظم آباد،بازگشایی معابر شهرک مدرس،تراش و روکش آسفالت خیابان های اصلی خیرآباد و  شهید بهرام مصیری،معرفت و بوستان شهید شقاقی وند حاضر شد  که در این بازدید شهردار ورامین توضیحاتی را درباره برنامه های شهرداری از جمله ایجاد فضای نشاط برای گسترش فضای سبز شهری در این شهرستان بیان کرد.

***تقدیر و تشکر معاون عمرانی استانداری تهران از عملکرد شهردار ورامین

معاون استاندار تهران در هنگام بازدید از پروژه پارک شهید شقاقی وند با قدردانی از ایجاد فضای سبز و ایستگاه دوچرخه در منطقه محروم ضمن تقدیر و تشکر از اقدام بجا و شایسته “مهندس حیدریان” شهردار ورامین اظهار داشت:احداث پارک و فضای سبز و ایستگاه دوچرخه در اینچنین فضای محروم و مستضعفی بسیار اقدام خوب و مفیدی می باشد و باید ترتیبی اتخاذ گردد تا امکانات به نقاط حاشیه ای ورامین که امکانات کمتری دارد پخش و مستقر شود.

معاون امور عمرانی استانداری تهران در برنامه امروز خود از منطقه صنعتی خیرآباد نیز بازدید بعمل آورد و از نزدیک از پروژه های درحال ساخت در این منطقه بازدید و بر تسریع در تکمیل پروژه های در حال ساخت تأکید کرد.

بر اساس این گزارش در این بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه منطقه خیرآباد حجت الاسلام والمسلمین “دکتر طاهری” نیز حضور داشت.

IMG_20150818_142717IMG_20150818_142832IMG_1088

بازدید معاون استاندار تهران از اتاق دوربین کنترل ترافیک شهری در شهرداری ورامین

IMG_1134IMG_1129IMG_1149IMG_1152