شهرداری ورامین » با حضور مسئولان شهری؛ آتش نشانان برتر ورامین تجلیل شدند با حضور مسئولان شهری؛ آتش نشانان برتر ورامین تجلیل شدند – شهرداری ورامین
با حضور مسئولان شهری؛ آتش نشانان برتر ورامین تجلیل شدند
۰۷ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
با حضور مسئولان شهری؛ آتش نشانان برتر ورامین تجلیل شدند

مراسم تجلیل از آتش نشانان برتر شهرستان ورامین شامگاه دوشنبه با حضور علی حیدریان شهردار و جمعی از مدیران شهری منطقه در پارک آزادگان برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی شهرستان ورامین حضور داشتند، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آتش نشانان برتر شهرستان تقدیر به عمل آمد.

آتش نشانان برتر شهرستان ورامین در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حوزه آتش نشانی اظهار داشتند که آتش نشانان با همه توان و ظرفیت برای نجات جان مردم و شهروندان تلاش می کنند.

آتش نشانان برتر تأکید کردند که با حمایت های مجموعه شهرداری ورامین، همه ظرفیت ها و امکانات برای خدمت رسانی و کمک به شهروندان در حوادث گوناگون به کار گرفته شده است.

محسن پارسا مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نیروهای آتش نشانی شهرستان ورامین در قالب سه ایستگاه در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: به منظور گسترش خدمت رسانی به مردم شهرستان ورامین و با حمایت های شهردار منطقه، تلاش داریم تا ایستگاه های جدیدی را راه اندازی کنیم.

پارسا ادامه داد: بدون تردید برگزاری آیین تجلیل از آتش نشانان، باعث دلگرمی آنان خواهد شد.