شهرداری ورامین » برای برگشت پیکر برادرمان باج نمی دهیم برای برگشت پیکر برادرمان باج نمی دهیم – شهرداری ورامین
برای برگشت پیکر برادرمان باج نمی دهیم
۲۲ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
برای برگشت پیکر برادرمان باج نمی دهیم

خواهر شهید ثامنی راد از شهدای مدافع حرم که پیکرش توسط تکفیری ها ربوده شده است گفت: جسم خاکی عزیزانمان هر جای این دنیا که خفته باشد برایمان مساله ای نیست, چشم انتظاری را به جان میخریم اما به دشمن باج نمی دهیم.

خواهر شهید ثامنی راد از شهدای مدافع حرم ورامین که پیکرش توسط نیروهای تکفیری ربوده شده است طی مصاحبه ای با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورامین ما گفت: ما چشم انتظاری را به جان میخریم .گمنامی عزیزمان را به جان میخریم .دلشوره ودودو زدن چشم مادر مریضمان را به جان میخریم اما حاضر نیستیم حتی یک ریال نیز برای تحویل پیکر پاک شهیدانمان به دشمن پرداخت شود.

وی ضمن بیان اینکه ما پیکر عزیزمان را در راه خدا داده‌ایم و آنچه را که در این راه دادیم، پس نمی‌گیریم گفت: شنیده‌ایم که برای تحویل شهیدان عزیزمان دشمن پیشنهاد هزینه‌ای گزاف، و گرفتن امتیازات زیادی داده است، ولی به عنوان خانواده شهید راضی به این کار نیستیم.

خواهر شهید ثامنی راد پس از بیان اینکه آنها با این پولها وامتیازات حریص تر می شوند تصریح کرد: اصل، روح بزرگ شهیدان است که مطمئن هستیم در عرش اعلی میهمان وهم سفره با اولیا واوصیای الهی هستند.

وی خاطر نشان کرد: جسم خاکی عزیزانمان هر جای این دنیا که خفته باشد برایمان مساله ای نیست, چشم انتظاری را به جان میخریم اما به دشمن باج نمی دهیم.

وی افزود: ما ایمان داریم شهیدانی که پیکرشان بر نمی گردد خودشان از پروردگارشان خواسته اند که اینگونه باشند، آنها هر روز و هر شب میهمان مادری گمنام هستند و این برای آنها خوشایند است.

خواهر شهید ثامنی راد ضمن بیان اینکه ما تحمل میکنیم, دلمان را میگذاریم جای دل هزاران مادر,خواهر ,همسر,برادر وعزیز شهیدی که گمنام است گفت: از تمام وابستگان به شهدای مدافع حرمی که پیکرشان به میهن برنگشته است تقاضای صبر داریم.

وی در پایان اظهار کرد: شهدا و جوانان ما، راه علی اکبر امام حسین(ع) و علمدار کربلا را ادامه داده اند، پس ما هم مانند حضرت زینب(س) صبوری میکنیم و باج به دشمن نمی دهیم که نصرت و پیروزی، به حق خون جوانانمان از آن ماست ان شاالله.