شهرداری ورامین » برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین – شهرداری ورامین
برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین

محسن ممیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: با توجه به ضرورت ایجاد انگیزه و تفکر صحیح برای دانشجویان گرامی به جهت برنامه‌ریزی شایسته برای ساختن آینده کاری، دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین اقدام به برگزاری سمینار «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند»کرده است.

وی با اشاره به توانایی های علمی و پژوهشی اساتید این دانشگاه گفت: به همت اساتید نمونه دانشگاهی که بسیاری از آنان فارغ‌التحصیل مقطع دکتری هستند، تاکنون کارگاه‌ها و سمینارهای بسیاری را در راستای رشد و تعالی علمی و فرهنگی دانشجویان گرامی برگزار کرده‌ایم.
رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین افزود: دانشجویان باید به غیر از کتب درسی، از منابع علمی مفید و همچنین تجربه علمی و پژوهشی اساتید استفاده کنند تا بعد از فارغ‌التحصیلی بتوانند با مهارت کامل در محیط کسب و کار ورود پیدا کنند.
وی با اشاره به اهداف این سمینار عنوان کرد: هدف از سمینار «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» که در روز دوشنبه سوم خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی دکتر امیرحسین فرجی برگزار می‌شود، تشویق دانشجویان برای بهبود طرز فکر و نگاه آن‌ها به زندگی، حذف باورهای محدود کننده و ایجاد انگیزه آن‌ها برای شروع مسیر پیشرفت و موفقیت است.
ممیزی خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز نخستین کارگاه حقوقی فن دفاع و نگارش حقوق استان تهران در دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین با حضور دکتر جهان‌تیغ ، عضو انجمن وکلای کشور برگزار شد که با استقبال چشمگیر دانشجویان گرامی همراه بود.
وی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم در سال جاری به فضل خداوند منان، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی متعددی را با همکاری اساتید پرتلاش دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین برگزار کرده و گامی در جهت پیشرفت علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویان دیار ۱۵ خرداد برداریم.