طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین
برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین
رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین از برگزاری سمینار علمی «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» در ورامین خبر داد و گفت: این سمینار علمی با توجه به ضرورت ایجاد انگیزه و تفکر صحیح برای دانشجویان، در ورامین برگزار می‌شود.

محسن ممیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: با توجه به ضرورت ایجاد انگیزه و تفکر صحیح برای دانشجویان گرامی به جهت برنامه‌ریزی شایسته برای ساختن آینده کاری، دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین اقدام به برگزاری سمینار «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند»کرده است.

وی با اشاره به توانایی های علمی و پژوهشی اساتید این دانشگاه گفت: به همت اساتید نمونه دانشگاهی که بسیاری از آنان فارغ‌التحصیل مقطع دکتری هستند، تاکنون کارگاه‌ها و سمینارهای بسیاری را در راستای رشد و تعالی علمی و فرهنگی دانشجویان گرامی برگزار کرده‌ایم.
رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین افزود: دانشجویان باید به غیر از کتب درسی، از منابع علمی مفید و همچنین تجربه علمی و پژوهشی اساتید استفاده کنند تا بعد از فارغ‌التحصیلی بتوانند با مهارت کامل در محیط کسب و کار ورود پیدا کنند.
وی با اشاره به اهداف این سمینار عنوان کرد: هدف از سمینار «طراحی آینده‌ای موفق و ثروتمند» که در روز دوشنبه سوم خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی دکتر امیرحسین فرجی برگزار می‌شود، تشویق دانشجویان برای بهبود طرز فکر و نگاه آن‌ها به زندگی، حذف باورهای محدود کننده و ایجاد انگیزه آن‌ها برای شروع مسیر پیشرفت و موفقیت است.
ممیزی خاطرنشان کرد: در سال گذشته نیز نخستین کارگاه حقوقی فن دفاع و نگارش حقوق استان تهران در دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین با حضور دکتر جهان‌تیغ ، عضو انجمن وکلای کشور برگزار شد که با استقبال چشمگیر دانشجویان گرامی همراه بود.
وی بیان داشت: امیدواریم بتوانیم در سال جاری به فضل خداوند منان، کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی متعددی را با همکاری اساتید پرتلاش دانشگاه علمی ـ کاربردی شهرداری ورامین برگزار کرده و گامی در جهت پیشرفت علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویان دیار ۱۵ خرداد برداریم.