۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 19961
  • ۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۹:۵۷
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری نشست باز آفرینی استان تهران جهت جلوگیری از آسیب های شهری در حوادث طبیعی

برگزاری نشست باز آفرینی استان تهران جهت جلوگیری از آسیب های شهری در حوادث طبیعی

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین، نشستی با حضور علیرضا مومنی شهردار ورامین، محمد وصال پور رییس شورای شهر ، درویشی فرماندار شهرستان ورامین و از جمله شهردار شهر بم همزمان با سالروز زلزله بم در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد.  این نشست با موضوع آموزه های زلزله بم و بررسی نقش بازآفرینی […]

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین، نشستی با حضور علیرضا مومنی شهردار ورامین، محمد وصال پور رییس شورای شهر ، درویشی فرماندار شهرستان ورامین و از جمله شهردار شهر بم همزمان با سالروز زلزله بم در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد.

 این نشست با موضوع آموزه های زلزله بم و بررسی نقش بازآفرینی شهری و بسته های تشویقی شهرسازانه در کاهش آسیب پذیری و مقاوم سازی بافت های فرسوده و نوسازی مردمی مسکن در دستور کار قرار گرفت.

 شهردار ورامین در این نشست گفت: کاهش آسیب پذیری شهر ها و بافت های فرسوده با سیاست گذاری شهری در بستر سرمایه گذاری و بسته های تشویقی قابل رفع خواهد بود.

 وی افزود: شهرداری ها با کاهش نظام بروکراسی و شفافیت در ساخت و ساز و بسته های تشویقی و تخفیفات در ساخت و ساز می توانند به تقویت بخش خصوصی جهت نوسازی و بهسازی بافت فرسوده در محلات هدف نوسازی کمک کنند.

 در ادامه نشست مسئولین حاضر به ارائه نظر و برنامه پیرامون موضوع جلسه پرداختند و برنامه های در پیش رو مورد بررسی قرار دادند.

در این نشست اعضای شورای اسلامی شهر ورامین ، معاونین و مدیران شهرداری و فرمانداری ورامین و از جمله معماریان معاونت فنی و نظارت شرکت بازآفرینی ایران ، ثامنی معاون مسکن و ساختمان استان تهران ، علی پور مسئول ستاد بازآفرینی استان تهران ، وفایی نژاد مسئول دبیرخانه شورای مسکن استان تهران و دیگر کارشناسان و سرمایه گذاران بخش خصوصی حضور داشتند.

  

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*