شهرداری ورامین » برگزاری نشست شورای اداره روابط عمومی شهرداری ورامین برگزاری نشست شورای اداره روابط عمومی شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
برگزاری نشست شورای اداره روابط عمومی شهرداری ورامین
۲۲ مهر ۱۳۹۸
نسخه چاپی
برگزاری نشست شورای اداره روابط عمومی شهرداری ورامین

نشستی با حضور محمد صمدی رییس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، رابطین روابط عمومی سازمان ها و مناطق سه گانه شهرداری ورامین و سایر مسئولین این اداره برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، نشستی با حضور محمد صمدی رییس اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، رابطین روابط عمومی سازمان ها و مناطق سه گانه شهرداری ورامین و سایر مسئولین این اداره برگزار گردید. در این جلسه محمد صمدی رییس اداره روابط عمومی گفت : با توجه به فرا رسیدن اربعین حسینی ، تمام روابط عمومی ها حتما تلاش معنوی کنند که تبلیغات خوب و تاثیر گذاری شهری به این مناسبت داشته باشیم که عظمت شیعه و اسلام را تقویت و حفظ نماییم.
وی افزود : در اطلاع رسانی اخبار شهرداری بایستی اخبار به روز ، رسا و شایسته باشد تا مردم از خدمات شهرداری به خود آگاه شوند چرا که با هدف خدمت به مردم می توانیم در جامعه اطلاع رسانی کشور مفید و سازنده باشیم
صمدی همچنین تصریح کرد : روابط عمومی جدای از فن و حرفه ، یک امر تخصصی و علمی است که بایستی با آگاهی و اشراف بر این امر ، تلاش کنیم در چارچوب قوانین در کار خود موفق باشیم که با اتخاذ برنامه های جدید در خدمت رسانی به افکار عمومی امیدوارم بتوانیم مثل همیشه کوشا و موفق باشید.
در پایان جلسه افراد حاضر به بیان گزارشی از روند فعالیت ها و کارهای انجام شده در حوزه خویش پرداختند و هماهنگی های لازم صورت گرفت.
sdr
dav
sdr