شهرداری ورامین » در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار 15 خرداد+تصاویر در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار 15 خرداد+تصاویر – شهرداری ورامین
در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار ۱۵ خرداد+تصاویر
۰۶ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
در بزرگترین کنفرانس ملی بازاریابی ، فروش و کارآفرینی صورت پذیرفت ؛ اعلام آمادگی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در خصوص مشارکت با سرمایه گذاران در دیار ۱۵ خرداد+تصاویر

برپایه این گزارش در این کنفرانس که با هدف ارائه دانش تخصصی همراه با روش های عملیاتی در حوزه برندسازی، خلق سازمان های پویا و خلاق ، بهره مندی از فضای تجارت الکترونیک و ایجاد بستری مناسب برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کاری برگزار شد ؛ پروفسور عبدالحمید ابراهیمی پدر علم بازاریابی کشور، بهروز فروتن بنیانگذار برند بهروز، پروفسور مسعود حیدری پدر علم اصول و فنون مذاکره ایران ، دکتر مارال اسکندری کارشناس ارشد معاونت بین الملل بانک شهر ، علی پاکزادیان مقدم موسس و مدیر عامل باشگاه مدیران موفق ، وحید حاجی زاده، مولف کتاب قانون کار به ایراد سخن و تشریح رموز موفقیت خود در زمینه های بازاریابی ، فروش و کارآفرینی پرداختند .

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در طی سخنرانی این کنفرانس ضمن تشکر از عوامل برگزاری کنفرانس ، گفت : با تجربه ۱۶ ساله در کسوت شهردار شهرهای مختلف ، اعتقاد راسخ دارم که شهر ورامین به علت نزدیکی به پایتخت کشور و داشتن زمین های مستعد کشاورزی و همچنین جمعیت فراوان ، پتاسیل بیشتری برای سرمایه گذاری نسبت به دیگر شهرستان های استان تهران دارد .

وی افزود : به سرمایه گذاران در حوزه مسکن پیشنهاد می کنم در ورامین می توانند با هزینه کمتر زمین تهیه کنند ، جواز کار دریافت نمایند و حتی سود بیشتری عایدشان شود.

مهندس حیدریان بابیان اینکه مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین مزایای فراوانی از جمله اعطای زمین و جواز رایگان و تسهیل امور اداری را برای سرمایه گذاران عزیز در نظر گرفته است ،  ادامه داد : پیشنهاد ساخت مجتمع تفریحی پارک آبی را برای سرمایه گذاران محترم دارم و با اطمینان می گویم با استقبال خوبی از جانب مردم شهرستانهای ورامین، قرچک ، پیشوا و پاکدشت روبرو خواهد شد .

وی تصریح کرد : در بحث پسماند و بازیافت پیشنهاداتی از جانب یک شرکت کانادایی داریم و البته پذیرای پیشنهادات دیگر نیز هستیم تا به بهترین آنها پاسخ مثبت دهیم.

شهردار ورامین تاکید نمود : ما در ورامین خیابان شهداء که اصلی ترین خیابان تجاری ما بوده و واحدهای تجاری آن حدودا متری ۱۰۰ میلیون تومان معامله می شود را داریم و شورای اسلامی شهر ورامین برای هر متر عقب نشینی ، ۹ متر امتیاز تجاری در نظر گرفته است .

مهندس حیدریان خاطرنشان کرد : در نظر داریم در محله پشت مسجد جامع شهر ، طرحی مانند میدان نقش جهان اصفهان را اجرا کنیم که در این حوزه معاونت شهرداری با سرمایه گذاران در حال مذاکره می باشند .

وی در خصوص پتانسیل های سرمایه گذاری ورزشی در ورامین گفت : اسپانسری مالی و تبلیغات برای تیم تکواندو شهرداری ورامین که حائز رتبه قهرمانی در آسیا و کشور شده و همچنین تیم والیبال متین که قهرمانی آسیا و لیگ ایران و پنجمی جهان را یدک می کشد ، سود قابل توجهی را بهمراه خواهد داشت .

محمد رضا یوسفی، فرماندار شهرستان ورامین در این کنفرانس اظهار داشت : ورامین ۸۴ هزار هکتار زمین مستعد کشاورزی دارد که کشاورز ورامینی از هر هکتار ۱۱ تن محصول برداشت می کند که متوسط کشور ۲٫۲۰۰ تن می باشد .

وی ادامه داد : دامدار ورامینی ۱۰۷ هزار تن شیر تولید کرده و در دشت ورامین ۳۵۰ هزار تن صیفی جات تولید می کنیم .

یوسفی خاطرنشان کرد : من از اهالی علم و سرمایه گذاران دعوت میکنم بازارها و تکنولوژی های مختلف را ببینید و بومی کنید . راه ارتباطی انتقال این صیفی جات از ورامین به قلب مسکو باز است . ما در منطقه گیاهان گلخانه ای زیادی داریم که قابلیت صادر شدن را دارد .

فرماندار شهرستان ورامین تاکید کرد : امور اداری را به جهت سرمایه گذاری حداکثری و شایسته در شهر ورامین تسهیل خواهیم ساخت .

1 2  99 999 9999 99999 999999999