۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط
  • شناسه : 426
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۱۸
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :

بهزاد حسینی استعفا داد/احمدی:از توانمندی حسینی در شورا استفاده نشد

بهزاد حسینی از عضویت در شورای اسلامی شهر ورامین استعفا داد. به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد و در حالی که بسیاری از خبرنگاران منتظر استعفای چند تن از اعضای شورای شهر برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند اما تنها بهزاد حسینی از این سمت استعفا […]

بهزاد حسینی از عضویت در شورای اسلامی شهر ورامین استعفا داد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد و در حالی که بسیاری از خبرنگاران منتظر استعفای چند تن از اعضای شورای شهر برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند اما تنها بهزاد حسینی از این سمت استعفا داد.

بهزاد حسینی در جلسه امروز شورای شهر ورامین با قدردانی از اعتماد مردم به وی برای قرار گرفتن در ساختمان شورای شهر از همه شهروندان ورامینی حلالیت طلبید.

راه اندازی مرکز ام آر آی برای مردم جنوبشرق استان تهران

بهزاد حسینی سابقه چندین دوره حضور در شورای اسلامی شهر ورامین و تصدی ریاست کمیسیون های مختلف شورای شهر را بر عهده داشته که مهیا کردن زمین فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران و راه اندازی مرکز سی تی اسکن و ام آر ای برای اولین بار در این منطقه در کارنامه این عضو شورای شهر به ثبت رسیده است.

بهزاد حسینی هم اکنون مدیریت مرکز سی تی اسکن و ام آر آی محمد را بر عهده دارد که روزانه به هزاران بیمار خدمات ارائه می دهد.

نامه بهزاد حسینی پس از استعفا حاوی چه نکاتی بود

بهزاد حسینی پس از استعفا با انتشار نامه ای نوشت: نزدیک به هشت سال از حضور اینجانب در شورای اسلامی شهر ورامین طی دو دوره با انتخاب و اعتماد شما مردم بزرگوار” دیار پانزده خرداد ” می گذرد و  در این سالها با همکاری سایر اعضای محترم شورا، همه تلاشم این بود تا به عهدی که با خدای خود و شهروندان بسته بودم پایبند باشم و سعی می کردم با رعایت قانون و ضوابط جانب عدالت و انصاف را نگه دارم.

هرگاه گره ای از کار مردم باز می شد و لبخند رضایت را بر چهره آنها می دیدم خداوند را سپاسگزار بودم وهرگاه به هر دلیل -که شاید ناتوانی اینجانب بود – شرمنده می شدم از خدای خود درخواست می کردم توان بیشتری جهت خدمت صادقانه و بی منت عنایت فرماید.

در حل بسیاری از مشکلات مردم نقص داریم

اعتماد مردم همیشه بزرگترین سرمایه ای بود که این سال ها داشتم، اعتمادی که مسئولیت انسانی، شرعی و قانونی را مضاعف می کند، هرچند با تلاش همکاران و مجموعه خدوم شهرداری اقدامات ارزنده ای صورت گرفت ولی هنوز در بسیاری از امور حتی درخواست های اولیه شهروندان نقص داریم، همیشه از کوچه های خاکی و ریه های خس دار  می ترسیدم، از نبودن پارک و” کوچه گردی های بچه های معصوم ” می ترسیدم ، از درجه یک و دو شدن شهروندان می ترسیدم، از جفا به تعهدم می ترسیدم، هنوز هم از اینکه آیا می توانستم کاری انجام دهم و کوتاهی کرده باشم در هراس هستم.

از کلیه شهروندان ورامین حلالیت می طلبم

به هرحال ، امروز تصمیم به انصراف از حضور در شورای اسلامی شهر ورامین گرفته ام و هرچند بزرگان و عزیزان بسیاری برای تغییر این تصمیم اصرار داشتند ولی ضمن احترام فراوان به ایشان، استعفای خود را اعلام می کنم  وامیدوارم که این تصمیم مورد رضایت خداوند باشد و در این ماه پربرکت، ماه مهمانی و ضیافت الهی  با خضوع و فروتنی تمام، از کلیه شهروندان در خواست حلالیت دارم و امید دارم که بدی و کوتاهی فرزند کوچک خود را با بزرگواری ببخشایند و هرگز این تصمیم را عهد شکنی بنده تلقی نفرمایند و چشم براه دعای خیرشان هستم .

 برای همکارانم در شورا و مجموعه شهرداری در ادامه ی راه در پرتو الطاف الهی ودر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) آرزوی سلامتی و توفیق دارم و انشالله دشواری های راه  ما را ازمسیر حضرت امام (ره )، مقام معظم رهبری و آرمان های مترقی انقلاب دور نسازد.

  این روزها متعلق به شهدای مظلوم غواص است، شهدایی که با دستان بسته به همه آزادگی و پرواز آموختند، انشالله از یاد شهدا نیز غافل نباشیم.

از توانمندی آقای حسینی در شورای شهر استفاده نشد

سید رضا احمدی نیز پس از استعفای بهزاد حسینی در گفتگو با خبرنگار اسوه نیوز اظهار داشت: متأسفانه از توانمندی آقای حسینی در این دوره از شورای شهر استفاده نشد و امیدواریم ایشان در سنگرهای دیگر خدمت رسانی موفق باشند.

با توجه به زمان استعفا به نظر می رسد که بهزاد حسینی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*