تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
بودجه سال ۹۵ شهرداری ورامین تصویب شد
بودجه سال ۹۵ شهرداری ورامین تصویب شد
۱۱ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
بودجه سال ۹۵ شهرداری ورامین تصویب شد
اعضای شورای اسلامی شهر ورامین پس از هفت جلسه بررسی بودجه سال 1395 شهرداری ، با اکثریت آراء این بودجه را تصویب نمودند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، صبح روز یکشنبه مورخ نهم اسفندماه ۱۳۹۴ جلسه شورای اسلامی شهر با حضور سیدرضااحمدی رئیس و اعضای شورا و همچنین مهندس علی حیدریان شهردار و پورمحمدی معاون سرمایه گذاری و مسئول امورمالی شهرداری و با موضوع بررسی نهایی بودجه سال ۹۵ برگزار شد .
برپایه این گزارش سیدرضا احمدی رئیس شورا ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات اخیر پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، گفت : مردم و مسئولین عزیز ما در این انتخابات خوش درخشیدند و امیدواریم نمایندگان راه یافته به مجلس به وظایف قانونی خود در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی و موکّلین خود اهتمام بیشتری داشته باشند .
وی افزود : بعد از این حضور باصلابت مردم ، نوبت کار و تلاش و پیگیری جدی نمایندگان است تا به وعده های قانونی خود ، جامه عمل بپوشانند .
در این جلسه حاضرین در خصوص موارد اصلاحی بودجه سال جدید شهرداری به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و پس از رای گیری ، بودجه پیشنهادی سال ۹۵ شهرداری به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر ورامین رسید .

احمدی در این خصوص گفت :  از یکایک اعضای شورا به جهت بررسی با دقت نظر بودجه سال ۹۵ شهرداری در طی این هفت جلسه تشکر می کنم .
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین نیز که در این جلسه حضور داشت خطاب اعضای شورا گفت : از همکاری های اعضای محترم شورا درخصوص بررسی و تصویب بودجه سال ۹۵ شهرداری تقدیروتشکر میکنم و امیدواریم توانسته باشیم با ارائه بودجه پیشنهادی در بخشهای عمرانی ، خدمات شهری ، ترافیکی و فرهنگی و اجتماعی انتظارات اعضای شورا را در جهت آبادانی شهر و رضایت شهروندان برآورده کرده باشیم .
لازم به ذکر است در این جلسه تفریق بودجه سالهای ۹۱ ، ۹۲ و ۹۳ و همچنین بن ارزاق پایان سال کارکنان شهرداری ورامین پس از بررسی اعضا ، به تصویب رسید .