شهرداری ورامین » بیش از ۸ کیلومتر از معابر شهر ورامین توسط شهرداری ورامین جدول گذاری شد. بیش از ۸ کیلومتر از معابر شهر ورامین توسط شهرداری ورامین جدول گذاری شد. – شهرداری ورامین
بیش از ۸ کیلومتر از معابر شهر ورامین توسط شهرداری ورامین جدول گذاری شد.
۲۶ تیر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
بیش از ۸ کیلومتر از معابر شهر ورامین توسط شهرداری ورامین جدول گذاری شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین از اجرای عملیات بهسازی و احداث پروژه جدول گذاری در نواحی چهار گانه خبر داد و گفت: در طول پنج ماه گذشته اکثر نقاط مختلف شهری از جمله معابر ، کوچه ها ، خیابان ها در نواحی چهار گانه عملیات بهسازی ، احداث پروژه جدول گذاری انجام شده است. در مناطقی مانند بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، خیرآباد و گل تپه در ناحیه یک و همچنین محله هایی نظیر خیابان های شهید چمران ، کاشی حصار ، شهید محمد شیرکوند ، روغن‌کشی، جاده حسین رضا ، کهریزک ، خیابان امام رضا (ع) و خیابان شهید شیرازی در ناحیه دو عملیات پروژه جدول گذاری و احداث نهر جهت هدایت آب های سطحی و جلوگیری از آب گرفتگی در این معابر انجام شد.

وی در ادامه افزود: در کمربندی خلیج فارس نیز حد فاصل انتهای موسی آباد کاشانی تا پمپ گاز cng جاده قاسم آباد عملیات جدول گذاری و احداث نهر انجام شده و خیابان ها و کوچه های اصلی و فرعی محلاتی نظیر شهرک رضی و سکینه بانو عملیات جدول گذاری و احداث نهر در آن اجرا شده است.

شهردار ورامین تصریح کرد: خدمات رسانی به عموم همشهریان عزیز بدون در نظر گرفتن هر گونه تبعیضی اجرا می شود . در همین راستا عملیات بزرگ بهسازی و جدول گذاری شهرداری ورامین جهت هدایت آب های سطحی و جلوگیری از آب گرفتگی در مواقع بارانی در پنج ماه گذشته با متراژی در حدود هشت کیلومتر طول تا کنون انجام شده است.