پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
بیلبورد تصاویر شش شهید خلبان دشت ورامین نصب شد
بیلبورد تصاویر شش شهید خلبان دشت ورامین نصب شد
۲۳ دی ۱۳۹۶
نسخه چاپی
بیلبورد تصاویر شش شهید خلبان دشت ورامین نصب شد
به همت مرکز ورامین شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ، تصاویر شش خلبان شهید دشت ورامین در تابلو بیلبورد میدان نماز این شهر نصب شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین به همت مرکز ورامین شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ، تصاویر شش خلبان شهید دشت ورامین در تابلو بیلبورد میدان نماز این شهر نصب شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با اظهار این خبر گفت : این طرح در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر دفاع مقدس بوده و تابلو تمثال شهدا در نقاط مختلف شهر ورامین نصب گردیده است.
علی عباسی خاطر نشان کرد : با عنایت به سخن گهربار مقام معظم رهبری مدظله العالی که فرمودند شهدای مظلوم و گمنام ورامین مثل ستاره های درخشان در آسمان ایران اسلامی می درخشند ،  در همین راستا و همچنین در جهت معرفی بیشتر شهداء و بخصوص فرهنگ سازی برای نسل جوان ، تصاویر و مشخصات شش شهید خلبان به صورت فلکس تهیه و بر روی تابلو بیلبورد میدان نماز (بلال) شهر ورامین نصب گردید.
وی تصریح کرد : در این بیلبورد ضمن درج سخن مقام‌معظم رهبری مدظله العالی در خصوص شهدای ورامین ، تصاویر و مشخصات شهدای خلبانی همچون شهیدان منصورستاری، مصطفی اردستانی، علیرضا فتوحی شعار، مصطفی ایل بیگی، نصرا… اصیل ادب و یزدان سخایی به نمایش گذاشته شده است.