شهرداری ورامین » تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند . تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند . – شهرداری ورامین
تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند .
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
تاکسی داران خط ورامین-شوش ، مشکلات خود را با ریاست شورای اسلامی شهر ورامین مطرح نمودند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این دیدار صمیمانه کریمی نماینده خط ورامین-شوش گفت : از ابتدای دی ماه سال گذشته تاکنون ، اعمال طرح زوج و فرد در محدوده پل بعثت تا میدان شوش در تهران باعث شده تا تاکسی‌داران ورامینی این مسیر باالاجبار به صورت یکروز درمیان به شهروندان عزیز خدمترسانی کنند و عملا از کسب درآمد نیمی از ماه محروم باشند .

وی افزود : علیرغم پیگیری های مختلف از طریق نهادهای مختلف شهرستان از جمله مهندس حیدریان شهردار محترم ، دکتر نقوی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی شهر ، محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهرستان و همچنین نامه نگاری با سازمان تاکسی رانی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ، قبوض جریمه برخی رانندگان همچنان با مبالغ بالای ۸۰۰هزار تومان صادر شده و مشکلات معیشتی این قشر زحمتکش روز به روز بیشتر شده است .

کریمی خاطرنشان کرد : ۷۰ راننده زحمتکش مسیر ورامین-شوش و خانواده های عزیز آنها ، چشم به درآمد این شغل شریف دوخته و پافشاری غیرمعقول مسئولین سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر انتقال رانندگان این مسیر به خط ورامین- شهرری ،در طول این هشت ماه مشکلات فراوان مالی را برای آنها به وجود آورده است .

وی ضمن خواهش از سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر مبنی بر عدم انتقال رانندگان این خط به خط ورامین-مترو شهرری ، تاکید کرد : در حال حاضر نیز رانندگان شخصی در مسیر ورامین-شوش در غیاب تاکسی ها جولان داده و مردمی که مجبور به تردد روزانه در این مسیر هستند دچار دلهره ها و دغدغه های فراوانی از جمله عدم امنیت در طول مسیر و ایجاد جرم های احتمالی رانندگان شخصی شده اند .

کریمی ادامه داد : اگر ما مردم را دعوت به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می کنیم ، باید به مشکلات تاکسی داران نیز رسیدگی کنیم نه اینکه در عمل باعث سوق دادن آنها به سمت استفاده از وسایل شخصی شویم .

وی تصریح نمود : قرار شد جریمه های تاکسی داران این خط توسط پلیس راهور حذف شود که نه تنها این اتفاق نیفتاده ، بلکه برخی تاکسی ها که گاها جریمه های هنگفتی مانند ۱۸۰۰۰۰۰تومان را متحمل شده اند ، توقیف شده و رانندگان عزیز مجبور به اخذ وام پربهره جهت ترخیص تاکسی خود شده اند .

کریمی تاکید کرد : انقلاب اسلامی مدیون قیام ۱۵ خرداد مردم ورامین است و مردم این دیار در دفع فتنه ۸۸ حضور پررنگی داشتند ، پس پیگیری مشکلات تردد شهروندان گرامی به پایتخت باید با جدیتی بیشتری پیگیری شود .

شایان ذکر است در این دیدار ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر  ضمن دلجویی از تاکسی داران خط ورامین-شوش ، قول مساعدت به جهت پیگیری هر چه سریعتر مشکلات موجود از طریق شورای سازمان تاکسیرانی ، شورای شهر و شهرستان و همچنین دیگر مسئولین شهرستان و استان داده و ابراز امیدواری کرد تا دغدغه های این قشر زحمتکش برطرف شود .