بازدید میدانی علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق مدیران ارشد شهرستان ورامین از محلات کم برخوردار
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
تاکید شهردار ورامین بر لزوم سرمایه گذاری در ساخت پارکینگ‌های طبقاتی
تاکید شهردار ورامین بر لزوم سرمایه گذاری در ساخت پارکینگ‌های طبقاتی
۲۸ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تاکید شهردار ورامین بر لزوم سرمایه گذاری در ساخت پارکینگ‌های طبقاتی
شهردار ورامین در حاشیه بازدید از شرکت تولید کننده انواع پارکینگ های طبقاتی بر لزوم سرمایه گذاری در ساخت پارکینگ های طبقاتی در جهت رفع ترافیک شهر ورامین تاکید نمودند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین حسین دهقان شهردار ورامین ، رئیس و اعضای  شورای اسلامی شهر و همچنین ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین از کارخانه گسترش تجهیزات دانا تولید کننده انواع پارکینگ های مکانیزه در کشور بازدید نمودند .

در ابتدای برنامه ضمن برگزاری نشست در محل کارخانه ، احمدی رئیس شورای شهر ورامین گفت : یکی از راه های عبور از بحران کمبود پارکینگ خودرو در مرکز شهر ورامین که به ‌صورت تصاعدی رو به افزایش است و ایجاد ترافیک می نماید اجرا و نصب پارکینگ طبقاتی است .

احمدی در ادامه افزود : امیدواریم فعالیت و تولیدات خاص این شرکت در عمران و آبادانی شهر ورامین نیز تأثیرات مثبتی داشته باشد.و پیشنهاد بنده این است ان شاءالله با حمایت شهردار و با جانمایی مناسب و نصب پارکنیگ های طبقاتی مشکل ترافیک شهر تا حد مطلوب مرتفع گردد .

در ادامه دهقان شهردار ورامین ضمن اشاره به معضلات و مشکلات ترافیکی که باعث رنجش مردم می شود افزود : باید برای جایگزینی تابلوهای مطلقاً ممنوع در سطح شهر جای پارک خودرو نیز در نظر گرفته شود تا مشکلات مردم در امر پارکینگ مرتفع گردد .

دهقان بر لزوم سرمایه گذاری در ساخت پارکینگ های مکانیزه در جهت رفع گره ترافیکی شهر ورامین تاکید نمود و افزود : جانمایی و استقرار ۳ دستگاه پارکینگ مکانیزه جهت نصب در شهر ورامین طراحی و برنامه ریزی گردیده است که با تشکیل کمیته ای با حضور معاونت شهرسازی در جهت رفع کسری پارکینگ شهر ورامین اقدام خواهد شد .

در ادامه حسن میرزایی رپیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ضمن اشاره به جایگاه و ظرفیتهای تولید در شهرستان و همچنین فعالیتهای مهم و اثر بخش شرکت گسترش تجهیزات دانا افزود : فاز دوم برنامه ریزی جهت ایجاد مجموعه پروازی توسط شرکت فوق آماده است که در صورت موافقت طرح فوق توسط شهرداری با سرمایه گذاری توسط خود شرکت زمینه حضور گردشگر در شهرستان بالا خواهد رفت و نقطه عطفی در شهرستان ورامین صورت خواهد پذیرفت .

در پایان این نشست بازدیدی از روند تولید پارکینگ مکانیزه و خط تولید محصول واحد از نزدیک صورت پذیرفت .