پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی از میدان ولیعصر (عج) تا بلوار شهید قدوسی کاملا روشن می شود
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
احداث زیرگذر یا دوربرگردان جعفرآباد اخوان توسط شهرداری ورامین مطالعه ، طراحی و اجرا می شود
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
۱۸ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تا ساعتی دیگر ؛ جشن بزرگ باران کرامت در ورامین آغاز خواهد شد
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: جشن بزرگ باران کرامت در پارک آزادگان ورامین برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، علی عباسی اظهار کرد: همزمان با ایام عید میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و ماه میهمانی خدا، جشن بزرگ باران کرامت طی امروز و فردا از ساعت ۱۹ در پارک بزرگ آزادگان برگزار شده و برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد.
وی افزود: در این جشن معنوی، پس از اقامه نماز جماعت و ضیافت افطاری، برنامه کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان ممتاز شهرستان برپا می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین بیان کرد: برپایی غرفه بازی کودکان، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی و اهدای جوایز و همچنین نورافشانی از دیگر برنامه های این جشن خواهد بود.
وی ادامه داد: در برنامه های امروز و فردا، هنرمندان صدا و سیما نیز دعوت شده و در حضور شهروندان عزیز به اجرای برنامه می پردازند.
عباسی خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین از کلیه شهروندان عزیز ورامینی دعوت می کند تا با اعضای خانواده خود در این جشن بزرگ حضور یافته و امیدواریم بتوانیم انتظارات دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت( ع) را با مدد از حضرت امام حسن مجتبی(ع) که معروف به کریم اهل بیت هستند، برآورده کنیم.