برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
تبریک شهردار ورامین به مناسبت روز شهرداری ها در جشن روز شهرداری ها
تبریک شهردار ورامین به مناسبت روز شهرداری ها در جشن روز شهرداری ها
۱۷ تیر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تبریک شهردار ورامین به مناسبت روز شهرداری ها در جشن روز شهرداری ها
شهردار ورامین به مناسبت روز شهرداری ها با حضور در جشن روز شهرداری ها درحضور معاونین، مدیران،پرسنل شهرداری وخانواده شهرداری این روز را تبریک گفت

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرورامین ،درمراسم جشن شهرداریها که با حضور مجموعه خانواده ی شهرداری در پارک بزرگ آزادگان برگزار شد.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین ضمن عرض تبریک به مناسبت  این روز  گفت: خیلی خوشحال هستم که امشب به بهانه ۱۴تیرماه میزبان کارمندان شهرداری و خانواده های عزیز آنان هستم و امیدوار هستم خانواده های محترم همیشه بهترین ها را پیش رو داشته باشند.
شهردار ورامین گفت :دراین مدت که بنده شهردار ورامین بودم تمام سعی خود را بر آن داشتم که عدالت را بین کارکنان شرکتی و قراردادی و رسمی اعمال کنم .
دراین مدت اگر تشویقی صورت گرفته برای کلیه کارکنان بوده و همه به یک میزان.
حیدریان افزود :کارهای بسیار بزرگی را در شهر ورامین انجام دادیم و دوستان بنده در معاونت ها سازمانهای گوناگون تمام تلاش خود را خرج کردن تا بهترین شهر برای شهروندان عزیز بسازد
شهردار ورامین گفت:در روزهای اخیر شاهد نهضت آسفالت در سطح معابر شهر بودیم که به همت دوستان عزیزمان در معاونت فنی وعمران در حال اجرا میباشد و امیدوار هستیم به زودی اداره ی روابط عمومی بتواند با راه های مختلف عملکرد چهارساله شهرداری را برای مردم بازگو کند.
حیدریان در پایان با تشکر از مسئوِلان حاضر در جلسه حمایت دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی را از رموز موفقیت شهرداری ورامین خواند.