محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
۰۴ بهمن ۱۴۰۰
نسخه چاپی
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، برنامه ای به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور علیرضا مومنی شهردار ورامین و جعفر اردستانی نائب رئیس شورا ، محمد شیرکوند عضو شورا و رئیس شورای شهرستان و محمد حسن فرجی عضو شورا و سایر مدیران و پرسنل بانوان شهرداری … ادامه خواندن تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، برنامه ای به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور علیرضا مومنی شهردار ورامین و جعفر اردستانی نائب رئیس شورا ، محمد شیرکوند عضو شورا و رئیس شورای شهرستان و محمد حسن فرجی عضو شورا و سایر مدیران و پرسنل بانوان شهرداری در صحن علنی شورای اسلامی شهر ورامین برگزار گردید.

در این جلسه علیرضا مومنی شهردار ورامین گفت: از ظرفیت علمی و توانایی مدیریتی بانوان پرسنل در اداره شهر استفاده خواهم کرد. اجرای برنامه های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی در برخی نقاط شهر در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد. در حوزه خدمات رسانی به شهروندان برنامه های مختلف خدماتی و فرهنگی و اجتماعی در دست اقدام است.

علیرضا مومنی شهردار ورامین با تجلیل از بانوان پرسنل این شهرداری و حضور در حوزه های شهرداری از پرسنلی که به دلیل داشتن ارباب رجوع ، نتوانستند در مراسم حضور یابند ، به دیدار آنان رفت و با تبریک این روز از زحمات و خدمات آنان تقدیر به عمل آورد.