۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 14525
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل حسین دهقان شهردار ورامین از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهداء

تجلیل حسین دهقان شهردار ورامین از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهداء

با همکاری اداره روابط عمومی و پایگاه بسیج شهید علی تاجیک و امور ایثارگران و سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری ورامین ، مراسم زیارت عاشورا به همراه برنامه یاد و خاطره رشادت های شهداء ، جانبازان ، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با حضور حسین دهقان شهردار ورامین ، حاج حسن فرجی رییس […]

با همکاری اداره روابط عمومی و پایگاه بسیج شهید علی تاجیک و امور ایثارگران و سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری ورامین ، مراسم زیارت عاشورا به همراه برنامه یاد و خاطره رشادت های شهداء ، جانبازان ، آزادگان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با حضور حسین دهقان شهردار ورامین ، حاج حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین ، حجت الاسلام دکتر سید محسن محمودی ، سرهنگ سعید تاجیک فرمانده سپاه ناحیه ورامین  و زهرا هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین به همراه جمعی از بسیجیان و پرسنل شهرداری ورامین برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم ، حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، یاد و خاطره رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بیان داشت : دفاع مقدس خالق زیبایی ها ، رشادت ها ، ایثارها ، گذشت و شرف مردان و زنان و جوانانی بود که در راه دفاع از اسلام و مسلمین از همه سرمایه جوانی ، خانواده و فرزند و همه چیز خود گذشتند تا ایران اسلامی سرافراز و ماندگار در سایه مکتب اهل بیت علیه السلام و ولایت مطلقه فقیه در مسیر اسلام و صراط مستقیم باشد .

وی همچنین گفت : رشادت ها و از خود گذشتگی جوانان آن زمان از یاد ما هرگز نمی رود و هیچ وقت فراموش نمی کنیم در آن شرایط سخت جنگ در گرمای بالای پنجاه درجه و سرمای زیر ده درجه جوان هجده ساله با همه این سختی ها ، مشکلات را تحمل می کرد تا از حریم وطن ، ناموس و کیان ایران و اسلام با اهدای جان و جوانی خویش جانانه دفاع می کردند.

در ادامه مراسم ، سرهنگ سعید تاجیک فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شرستان ورامین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت : با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می توانیم ارزش ها و رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس راغ به نسل جوان معرفی و انتقال نماییم و امروز نیز معرفی فرهنگ مقاومت در راستای ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است که همچنان در میان جوانان این مرز و بوم زنده و پویا است.

وی نیز اظهار داشت: امروزه دشمنان ایران اسلامی هر آن چه که  در زمان جنگ تحمیلی به آن نرسیدند با مذاکره می خواهند به دست بیاورند ، ما هر چه داریم از فرهنگ مقاومت است .

فرمانده سپاه ناحیه ورامین همچنین تصریح کرد: از خصوصیات بارز رزمندگان دفاع مقدس همدلی – همزبانی و صداقت بود که نسبت به بیت المال و امور مسلمین حساس بودند و شما بزرگواران بسیجی به عنوان اغدامه ددهندگان راه این بزرگواران و شهدای گرانقدر در راه خدمت به مردم بکوشید .

در پایان این مراسم به تعداد سی و سه نفر از خانواده های معظم شهدای شهرداری و شورای اسلامی و همچنین سی و چهار نفر از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، با ارائه هدایا و لوح سپاس ، تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مسئولین و مدیران شهری ، خانواده معظم شهداء ، ایثارگران و آزادگان مزار شهدای گمنام سید الفتح الله و حسین رضا گلباران شد.

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*