شهرداری ورامین » تجلیل شهردار ورامین و سایر مسئولین از خانواده شهدای سادات تجلیل شهردار ورامین و سایر مسئولین از خانواده شهدای سادات – شهرداری ورامین
تجلیل شهردار ورامین و سایر مسئولین از خانواده شهدای سادات
۲۶ تیر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
تجلیل شهردار ورامین و سایر مسئولین از خانواده شهدای سادات

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین علیرضا مومنی شهردار ورامین به همراه حجت الاسلام دکتر سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین و مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ، عزیزپور رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی ، سرهنگ بیرانوند فرمانده نیروی انتظامی و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین و جمعی از مدیران شهری به مناسبت عید غدیر خم از خانواده شهدای سادات شهرستان ورامین تجلیل به عمل آوردند.

در این برنامه علیرضا مومنی شهردار ورامین نسبت به تکریم خانواده معظم شهدا تأکید کرد و از مقام شامخ این شهدای بزرگوار تجلیل به عمل آورد و به مشکلات آنان در حوزه مختلف شهری رسیدگی نمود و دستورات لازم را ابلاغ نمود.
 در این مراسم حجت الاسلام دکتر سید محسن محمودی از زحمات مسئولین به ویژه شهردار ورامین و مدیران شهری در خدمت رسانی به مردم و اجرای مراسم های ملی و مذهبی تقدیر و تشکر به عمل آورد.

شایان ذکر است این مراسم توسط شهرداری ورامین و با همکاری بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان ورامین و سازمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران هماهنگی های لازم صورت گرفت و برگزار گردید.