شهرداری ورامین » تجلیل مدیران ارشد شهرداری ورامین از دوچرخه سوار ایرانگرد تجلیل مدیران ارشد شهرداری ورامین از دوچرخه سوار ایرانگرد – شهرداری ورامین
تجلیل مدیران ارشد شهرداری ورامین از دوچرخه سوار ایرانگرد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
تجلیل مدیران ارشد شهرداری ورامین از دوچرخه سوار ایرانگرد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین : محمد آقامیربابایی دوچرخه سوار بابلسری با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و گردشگری امروز با ورود ورامین طی مراسمی که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین برگزار شد مورد تجلیل قرار گرفت.

محمد آقامیربابایی دوچرخه سوار بابلسر با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و همچنین گردشگری داخلی با استفاده از وسیله نقلیه بدون دود و دیدن مناطق زیبای کشور اقدام به رکاب زنی با دوچرخه کرده است.

این ورزشکار با عبور از مسیر استان‌های مازندران، گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی امروز وارد ورامین شد و مورد استقبال مدیران ارشد شهرداری ورامین قرار گرفت.

آقا میربابایی گفت: در این سفرها با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به دیدار خانواده این شهیدان خواهم رفت و عکس این شهیدان را هم جمع آوری خواهم کرد.

وی افزود: فردا صبح هم در ادامه سفر، ورامین را به مقصد پیشوا و سپس استان سمنان ترک خواهم کرد و بعد از سفر به تمام استان‌های کشور سفر به ۱۵۰ کشور جهان با دوچرخه را آغاز می‌کنم.

این دوچرخه‌سوار سال ۹۲ هم با هدف شعار مبارزه با اعتیاد توانست با دوچرخه به ۲۰ استان کشور سفر کند.

در این دیدار،حاج رضا خانی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین حرکت این ورزشکار ارزنده کشور را بسیار با ارزش دانست و اعلام کرد: شهرستان ورامین و شهر ورامین دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی است که امیدوارم این نقاط دیدنی با برگزاری برنامه‌ای نظیر این حرکت ورزشی به مردم کشور منعکس شود.

خانی افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین با تمام قوا هرآنچه طی مدت حضور در شهر ورامین نیاز شما باشد را تامین کرده تا بتوانیم خاطره خوشی را برای شما از شهر شهیدان پانزده خرداد رقم بزنیم.

در پایان این مراسم با حضور مهندس حسین دهقان شهردار،رضا خانی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی،یاسرهادیزاده معاونت اداری و مالی،علی عباسی معاونت فرهنگی و اجتماعی،محمد صمدی رئیس اداره روابط عمومی و علی دلیری مسئول واحد تربیت بدنی شهرداری ورامین از وی تجلیل به عمل آمد پس از آن با همراهی مسئول تربیت بدنی شهرداری ورامین ایشان عازم مکان های گردشگری شهر ورامین شده و چندین اقلام ورزشی به رسم یاد بود به وی اهدا شد.