شهرداری ورامین » تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری – شهرداری ورامین
تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری
۲۹ فروردین ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تجلیل مهندس علی حیدریان شهردار ورامین از اولین دختر فایتر ایرانی+ گزارش تصویری

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، مهندس علی حیدریان در این دیدار که پدر و مادر معصومه هداوند، سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و اعضای شورا و جمعی از مسئولین شهرداری نیز حضور داشتند، خطاب به هداوند اظهار داشت: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، کسب این مقام شایسته را به شما و خانواده محترم و شهروندان عزیز تبریک عرض نموده و آرزوی درخشش شما در عرصه های ملی و جهانی را دارد.

وی افزود: شما نه تنها افتخار ورامین و شهرستان، بلکه باعث افتخار نظام جمهوری اسلامی شده اید.

مهندس حیدریان ادامه داد: شاهد پیگیری های مادر و پدر شما جهت کسب موفقیت شما بوده و وظیفه خود می دانیم که از والدین شما تشکر کنیم و خوشحالیم افرادی در سطح شهرستان ورامین هستند که با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی در صحنه های بین المللی، درخشیده و حتی مقام قهرمانی کسب می کنند.

وی اذعان داشت: تمام تلاش خود را جهت تقدیر شایسته مادی و معنوی از شما کرده و امیدواریم به عنوان یه حامی و اسپانسر در مسابقات آینده یار و یاور شما باشیم.

معصومه هداوند نیز در این دیدار ضمن اهدای لوح و کاپ قهرمانی خود به مهندس حیدریان  و تشکر از حمایتهای وی و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر، ابراز خوشحالی کرد که توانسته دل مردم عزیز را شاد کند.

وی گفت: خداوند منان را شاکرم و از پدر و مادرم نیز جهت کمک به طی مسیر قهرمانی تشکر می کنم.

اولین دختر فایت ایرانی اذعان داشت: از ۴ سال پیش برای رسیدن به این مقام تلاش کرده و از مربیان دلسوزم به جهت حمایتهای فراوان این سالیان تشکر می کنم.

هداوند افزود: من در این شهر به دنیا آمده و علاقه شدیدی به زادگاه خود داشته و امیدواریم بتوانم باز هم در عرصه های ملی و جهانی، رتبه های ممتاز را کسب و پرچم ایران عزیز را به اهتزاز درآورم.

در ادامه این مراسم سید رضا احمدی ریاست، زهرا هداوند میرزایی، اکرم تاجیک و شقایق میرزایی از اعضای شورای اسلامی شهر ورامین از معصومه هداوند به جهت کسب مقام قهرمانی جهان، تقدیر نمودند.

شایان ذکر است مهندس علی حیدریان در پایان این مراسم و پس از عکس یادگاری با جمع حاضر، مدال و کاپ قهرمانی اهدایی معصومه هداوند را به وی بازگرداند و برای وی آرزوی موفقیت در تمام امور زندگی، علی الخصوص درخشش در مسابقات آتی را نمود.