۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 16036
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۱۸
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل و قدردانی از بانوان پرسنل شهرداری ورامین

تجلیل و قدردانی از بانوان پرسنل شهرداری ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، مراسمی با حضور زهرا هداوند میرزایی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین و لیلا امیری مشاور فرهنگی و اجتماعی شهرداری به همراه مدیران ارشد شهرداری ورامین در مناطق سه گانه به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار گردید. در این دیدار هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، مراسمی با حضور زهرا هداوند میرزایی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین و لیلا امیری مشاور فرهنگی و اجتماعی شهرداری به همراه مدیران ارشد شهرداری ورامین در مناطق سه گانه به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار گردید.

در این دیدار هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی شهر ورامین گفت : هفته عفاف و حجاب نشان گر این است یک خانم می تواند با رعایت حجاب و عفاف موفق عمل کند. که شما به عنوان الگوی زن مسلمان تحصیل کرده موفق در جامعه محسوب می شوید.

گفتنی است در این مراسم ، مسعود شهریور مدیر منطقه یک ، مجید مرادی مدیر منطقه دو و داریوش میرزایی مدیر منطقه سه  ، علی عباسی مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی ، محمد صمدی مدیر اداره روابط عمومی و محمد علی اولادی  مسئول امور ایثارگران و فرمانده پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداریورامین حضور داشتند که هر یک از مراسم تجلیل از بانوان پرسنل به صورت جداگانه با حضور پرسنل بانوان در دفتر مدیر مناطق برگزار گردید.

sdr

 

dav

dav

sd

 

sdr

sdr

sdr

dav

dav

sdr

dav

dav

sdr

dav

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*