پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد
تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد
۰۴ بهمن ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد
عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین : تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین :معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در نخستین جلسه کمیته فضاسازی و تزیینات ستاد دهه فجر شهرداری ورامین گفت : با توجه به درپیش بودن ایام فاطمیه (س) ، تزیینات و زیباسازی سطح شهر باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد.

در این جلسه که معاونین اداری و مالی و خدمات شهری ، مدیران نواحی ، نمایندگان سازمانهای وابسته ، مدیران زیباسازی ، روابط عمومی ، موتوری ، انضباط شهری ، فضای سبز، تدارکات و کارپردازی  و دیگر مدیران حوزه خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی حضور داشتند ، علی عباسی تصریح کرد : انقلاب اسلامی ما برگرفته از قیام عاشورا است و همان حفظ و نشر دستاوردهای آن قیام حسینی بود که انقلاب ما را به نتیجه رساند و بیمه کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در ادامه خاطرنشان کرد : امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب ، شاهد تاثیرات آن در سرتاسر جهان هستیم و باید برای حفظ این دستاوردها و صدور آن بکوشیم.
مسوول کمیته فضاسازی و تزیینات دهه فجر شهرداری ورامین با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور افزود : امروز دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام تمام سعی و تلاش خود را برای لکه دارکردن آن به کارگرفته اند و باید با هوشیاری کامل ، خنثی کننده همه ی هجمه های ناجوانمردانه علیه نظام باشیم.
عباسی با تاکید بر مهندسی اجرای تزیینات شهری گفت : با عنایت به مشکلات مالی و درجهت جلوگیری از تخریب سیما و منظر شهری ، باید با انجام مهندسی و استفاده از تکنولوژی های روز تبلیغاتی ، تمام تلاش خود و مجموعه تحت مدیریتمان را در برگزاری باشکوه  مراسمات دهه فجر به کار بگیریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با اشاره به اهانت اخیر دشمنان انقلاب و نظام به پرچم مقدس کشورمان گفت : پرچم ما ، نماد هویت کشور و ملت ماست و باید با برجسته کردن این نماد در تزیینات و زیباسازی دهه فجر ، همبستگی ملت و نظاممان را بار دیگر به رخ دشمنانمان بکشیم.
در ادامه جلسه اعضای کمیته فضاسازی و تزیینات دهه فجر انقلاب اسلامی شهرداری ورامین به ارایه پیشنهادات و نظرات خود پرداخته و جهت باشکوهتر برگزار نمودن ویژه برنامه های دهه فجر امسال ، مواردی به تصویب رسید.