شهرداری ورامین » تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد – شهرداری ورامین
تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد
۰۴ بهمن ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تزیینات دهه فجر ورامین باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین :معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در نخستین جلسه کمیته فضاسازی و تزیینات ستاد دهه فجر شهرداری ورامین گفت : با توجه به درپیش بودن ایام فاطمیه (س) ، تزیینات و زیباسازی سطح شهر باید رنگ و بوی فاطمی داشته باشد.

در این جلسه که معاونین اداری و مالی و خدمات شهری ، مدیران نواحی ، نمایندگان سازمانهای وابسته ، مدیران زیباسازی ، روابط عمومی ، موتوری ، انضباط شهری ، فضای سبز، تدارکات و کارپردازی  و دیگر مدیران حوزه خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی حضور داشتند ، علی عباسی تصریح کرد : انقلاب اسلامی ما برگرفته از قیام عاشورا است و همان حفظ و نشر دستاوردهای آن قیام حسینی بود که انقلاب ما را به نتیجه رساند و بیمه کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در ادامه خاطرنشان کرد : امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب ، شاهد تاثیرات آن در سرتاسر جهان هستیم و باید برای حفظ این دستاوردها و صدور آن بکوشیم.
مسوول کمیته فضاسازی و تزیینات دهه فجر شهرداری ورامین با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور افزود : امروز دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام تمام سعی و تلاش خود را برای لکه دارکردن آن به کارگرفته اند و باید با هوشیاری کامل ، خنثی کننده همه ی هجمه های ناجوانمردانه علیه نظام باشیم.
عباسی با تاکید بر مهندسی اجرای تزیینات شهری گفت : با عنایت به مشکلات مالی و درجهت جلوگیری از تخریب سیما و منظر شهری ، باید با انجام مهندسی و استفاده از تکنولوژی های روز تبلیغاتی ، تمام تلاش خود و مجموعه تحت مدیریتمان را در برگزاری باشکوه  مراسمات دهه فجر به کار بگیریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با اشاره به اهانت اخیر دشمنان انقلاب و نظام به پرچم مقدس کشورمان گفت : پرچم ما ، نماد هویت کشور و ملت ماست و باید با برجسته کردن این نماد در تزیینات و زیباسازی دهه فجر ، همبستگی ملت و نظاممان را بار دیگر به رخ دشمنانمان بکشیم.
در ادامه جلسه اعضای کمیته فضاسازی و تزیینات دهه فجر انقلاب اسلامی شهرداری ورامین به ارایه پیشنهادات و نظرات خود پرداخته و جهت باشکوهتر برگزار نمودن ویژه برنامه های دهه فجر امسال ، مواردی به تصویب رسید.