پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم
تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم
۰۷ خرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم
یزدان خانی معاونت حمل نقل ترافیک خبر داد :جهت تسهیل در عبور و مرور شهری برنامه های اجرایی هدفمندی را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، یزدان خانی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار نشریه وارنا شهر گفت: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک تلاش داشته است جهت تسهیل در عبور و مرور شهری اقدام به مطالعات علمی ترافیکی با شرکت های مشاوره ای و تدوین برنامه های اجرایی هدفمند در نقاط مختلف شهر دنبال نماید که خدماتی نیز در این زمینه تا اردیبهشت ماه به شهروندان عزیز ارائه گردید.

خانی افزود:  بطور اجمال انجام کارهایی نظیر خط کشی محوری خیابان ها از میدان کفن پوشان تا میدان راه آهن ازتاریخ۱/۱/۹۷ لغایت۱۲/۱/ ۹۷، نصب ۳ عدد پایه ۴*۶ در بلوار خیرآباد (کندن چاله و بتن ریزی) ، تعویض بشکه و استوانه ای ترافیکی در سطح شهر ، نصب تابلوهای بال کبوتری در ابتدای خیابان گل تپه ، جمع آوری ۴ عدد سرعت گیر غیر کارشناسی در حصارک و سکینه بانو ، نصب ۴۴ عدد تابلوی جان پناه در بلوار خیرآباد جهت ایمنی و کاهش تصادفات صورت پذیرفته است.

وی اظهار داشت: تعویض تابلوهای ترافیکی فرسوده و نصب مجدد ، نصب تابلو ترافیکی در شهرک شقایق ، نصب دکل دوربین در ابتدای خیابان شهید زواره(خیرآباد). نصب ۱۰ عدد پایه های ۳ متری جهت تابلوهای سولار جدید در بلوار خیرآباد ، نصب تابلوهای جان پناه از ابتدای خیابان شهید فکوری تا میدان ولیعصر(عج) و … از نمونه خدماتی بوده که دنبال و اجرا شد.

در ادامه خانی افزود: به منظور تسهیل در عبور و مرور خیابان ها به جمع آوری و نصب کارشناسی شده  موانع و تابلوهای سرعتگیر در معابر مختلف شهر پرداختیم که با استقبال شهروندان مواجه شد . که در راستای این خدمات نصب و راه اندازی چراغ های چشمک زن (پایه۴*۶) ، جمع آوری تابلوهای راهنمایی مسیر قدیمی در ابتدای خیابان کارخانه وارنا و دبیرستان مصطفی خمینی ، نصب سرعتگیر در شهرک شقایق از کارهای صورت گرفته در جهت تسهیل عبور و مرور است.

معاونت حمل و نقل و ترافیک در فراز دیگری به خدمات رفاهی جهت تسهیل در مسافرت بیرون شهری اشاره کرد و گفت: افتتاح مسیر جدید پایانه شهرداری ورامین به قم از مسیر چرمشهر و هماهنگی با اداره راهنمایی و رانندگی جهت ساماندهی اتوبوس هایی که در مسیر  ورامین به شهر قم تردد می نمایند .

شایان ذکراست یزدان خانی معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری ورامین ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همشهریان گرانقدر خواستار رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی در عبور و مرور شهری شد تا بتوانیم بار مشکلات ترافیکی شهر را کاهش دهیم.