شهرداری ورامین » تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم – شهرداری ورامین
تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم
۰۷ خرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
تسهیل در عبور و مرور شهری ورامین را در نقاط مختلف شهر دنبال می کنیم

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، یزدان خانی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار نشریه وارنا شهر گفت: حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک تلاش داشته است جهت تسهیل در عبور و مرور شهری اقدام به مطالعات علمی ترافیکی با شرکت های مشاوره ای و تدوین برنامه های اجرایی هدفمند در نقاط مختلف شهر دنبال نماید که خدماتی نیز در این زمینه تا اردیبهشت ماه به شهروندان عزیز ارائه گردید.

خانی افزود:  بطور اجمال انجام کارهایی نظیر خط کشی محوری خیابان ها از میدان کفن پوشان تا میدان راه آهن ازتاریخ۱/۱/۹۷ لغایت۱۲/۱/ ۹۷، نصب ۳ عدد پایه ۴*۶ در بلوار خیرآباد (کندن چاله و بتن ریزی) ، تعویض بشکه و استوانه ای ترافیکی در سطح شهر ، نصب تابلوهای بال کبوتری در ابتدای خیابان گل تپه ، جمع آوری ۴ عدد سرعت گیر غیر کارشناسی در حصارک و سکینه بانو ، نصب ۴۴ عدد تابلوی جان پناه در بلوار خیرآباد جهت ایمنی و کاهش تصادفات صورت پذیرفته است.

وی اظهار داشت: تعویض تابلوهای ترافیکی فرسوده و نصب مجدد ، نصب تابلو ترافیکی در شهرک شقایق ، نصب دکل دوربین در ابتدای خیابان شهید زواره(خیرآباد). نصب ۱۰ عدد پایه های ۳ متری جهت تابلوهای سولار جدید در بلوار خیرآباد ، نصب تابلوهای جان پناه از ابتدای خیابان شهید فکوری تا میدان ولیعصر(عج) و … از نمونه خدماتی بوده که دنبال و اجرا شد.

در ادامه خانی افزود: به منظور تسهیل در عبور و مرور خیابان ها به جمع آوری و نصب کارشناسی شده  موانع و تابلوهای سرعتگیر در معابر مختلف شهر پرداختیم که با استقبال شهروندان مواجه شد . که در راستای این خدمات نصب و راه اندازی چراغ های چشمک زن (پایه۴*۶) ، جمع آوری تابلوهای راهنمایی مسیر قدیمی در ابتدای خیابان کارخانه وارنا و دبیرستان مصطفی خمینی ، نصب سرعتگیر در شهرک شقایق از کارهای صورت گرفته در جهت تسهیل عبور و مرور است.

معاونت حمل و نقل و ترافیک در فراز دیگری به خدمات رفاهی جهت تسهیل در مسافرت بیرون شهری اشاره کرد و گفت: افتتاح مسیر جدید پایانه شهرداری ورامین به قم از مسیر چرمشهر و هماهنگی با اداره راهنمایی و رانندگی جهت ساماندهی اتوبوس هایی که در مسیر  ورامین به شهر قم تردد می نمایند .

شایان ذکراست یزدان خانی معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری ورامین ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات همشهریان گرانقدر خواستار رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی در عبور و مرور شهری شد تا بتوانیم بار مشکلات ترافیکی شهر را کاهش دهیم.