شهرداری ورامین » تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین – شهرداری ورامین
تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین
۲۹ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین

طی حکمی از سوی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین ،” صادق عباسی” به عنوان سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین تعیین و منصوب شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در مراسمی که با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین واحدهای تابعه شهرداری ورامین برگزار شد، از تلاشهاي ارزنده وزحمات بي شائبه محمدرضا قاسمی سرپرست سابق حوزه معاونت فنی و عمرانی تقدیر به عمل آمده و صادق عباسی به عنوان سرپرست جدید این حوزه معرفی شد .

بر پایه این گزارش متن این حکم بشرح زیر است :

جناب آقای صادق عباسی زهنده

به موجب این حکم جنابعالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امورعمرانی شهرداری ورامین منصوب می شوید .

امید است در ایفای وظایف و ماموریتهای محوله و استفاده از کارشناسان و پتانسیل های حوزه متبوع در راستای خدمات رسانی به شهروندان و مردم شریف ورامین موفق و مؤید باشید .

-شایان ذکر است “مهندس صادق عباسی” از سال ۱۳۸۳ لغایت سال ۱۳۸۶ به عنوان مسئول دفترفنی و از سال ۱۳۸۷ لغایت سال ۱۳۹۲به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۳ تاکنون به عنوان سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین مشغول فعالیت بوده اند .

IMG_7425 IMG_7525 IMG_7549