آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین
تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین
۲۹ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین
طی حکمی از سوی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین ،” صادق عباسی” به عنوان سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین تعیین و منصوب شد . به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در مراسمی که با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین واحدهای تابعه شهرداری ورامین برگزار شد، از … ادامه خواندن تودیع و معارفه سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین

طی حکمی از سوی مهندس علی حیدریان شهردار ورامین ،” صادق عباسی” به عنوان سرپرست حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری ورامین تعیین و منصوب شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در مراسمی که با حضور شهردار ، معاونین و مسئولین واحدهای تابعه شهرداری ورامین برگزار شد، از تلاشهاي ارزنده وزحمات بي شائبه محمدرضا قاسمی سرپرست سابق حوزه معاونت فنی و عمرانی تقدیر به عمل آمده و صادق عباسی به عنوان سرپرست جدید این حوزه معرفی شد .

بر پایه این گزارش متن این حکم بشرح زیر است :

جناب آقای صادق عباسی زهنده

به موجب این حکم جنابعالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت امورعمرانی شهرداری ورامین منصوب می شوید .

امید است در ایفای وظایف و ماموریتهای محوله و استفاده از کارشناسان و پتانسیل های حوزه متبوع در راستای خدمات رسانی به شهروندان و مردم شریف ورامین موفق و مؤید باشید .

-شایان ذکر است “مهندس صادق عباسی” از سال ۱۳۸۳ لغایت سال ۱۳۸۶ به عنوان مسئول دفترفنی و از سال ۱۳۸۷ لغایت سال ۱۳۹۲به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری ورامین و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۳ تاکنون به عنوان سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین مشغول فعالیت بوده اند .

IMG_7425 IMG_7525 IMG_7549