شهرداری ورامین » تقدير و تشكر رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين از عملكرد معاون عمراني شهرداري ورامين تقدير و تشكر رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين از عملكرد معاون عمراني شهرداري ورامين – شهرداری ورامین
تقدير و تشكر رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين از عملكرد معاون عمراني شهرداري ورامين
۱۸ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
تقدير و تشكر رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين از عملكرد معاون عمراني شهرداري ورامين

صبح امروز شنبه محمد وصال پور رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين با حضور در دفتر مهندس محمد رضا قاسمي در جريان عملكرد اين معاونت قرار گرفت و از تلاش هاي انجام شده توسط اين معاونت تشكر و قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر ورامين “محمد وصال پور” عضو شوراي اسلامي شهر ورامين و رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين با حضور در دفتر معاون عمران شهرداري ورامين در جريان اجراي پروژه هاي انجام شده و در دست اقدام توسط شهرداري ورامين قرار گرفت.

در اين ديدار سه ساعته كه در دفتر معاون عمران برگزار شد رئيس شوراي اسلامي شهرستان ورامين اظهار داشت:كار عمران كار بسيار ظريف و در عين حال سخت و طاقت فرسا مي باشد.

وي ادامه داد:فعاليت اين معاونت به عنوان پيشاني شهر در معرض ديد و قضاوت همشهريان عزيز قرار دارد و مي طلبد كه تمام كارها با ظرافت و حساسيت خاصي انجام شود.

محمد رضا قاسمي معاون عمران شهرداري نيز در اين ديدار ضمن خير مقدم و تشكر از احساس مسئوليت و توجه اين عضو شورا به امور عمراني شهر اظهار داشت:با توجه به دارا بودن برخي مشكلات در خصوص اجرا و كمبودها ابراز اميدواري كرد كه همه پروژه ها تا پايان سال تمام و به بهره برداري برسد.

حسين سيري كه بعنوان مدير اجرايي معاونت عمران شهرداري در اين جلسه حضور داشت به فعاليت هاي اجام شده در خصوص احداث ميدان پليس اشاره كرد و افزود:با همه مشكلاتي كه بوده و هست كمربندي جنوبي و زير گذر سيلو و سي متري كهنه گل نيز از پروژ هايي بوده است كه در سايه همدلي و همراهي مسئولين و شهروندان انجام شده است.

در پايان نيز محمد وصال پور از اجراي ميدان پليس و ساير پروژه هاي انجام شده تقدير و تشكر كرد.

IMG_۱۹۸۴۰۷۱۹_۱۱۵۳۵۷IMG_۱۹۸۴۰۷۱۹_۱۱۵۳۴۸-1IMG_۱۹۸۴۰۷۱۹_۱۱۵۳۵۷-1