پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی از میدان ولیعصر (عج) تا بلوار شهید قدوسی کاملا روشن می شود
اجرای طرح بهداشت محله ای با جمع آوری نخاله های ساختمانی در مناطق حاشیه شهر انجام گردید
احداث زیرگذر یا دوربرگردان جعفرآباد اخوان توسط شهرداری ورامین مطالعه ، طراحی و اجرا می شود
تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم در جشن باران کرامت
تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم  در جشن باران کرامت
۲۰ خرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
تقدیرشهردار ورامین ازمجاهدت‌های قوای امنیتی و شهدای مدافعان حرم در جشن باران کرامت
شهردار ورامین در جشن باران کرامت:جهاد مخلصانه مدافعان حرم که در شرایط سخت مشغول مقابله با تکفیری‌ها هستند را ستایش می‌کنیم چرا که زحمات و مجاهدت‌های نیروهای انتطامی و امنیتی کشور در کنارمدافعان حرم باعث شده ایران امن ترین کشور جهان باشد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرورامین، علی حیدریان در جمع مردم حاضر در جشن باران کرامت اظهار کرد: فرارسیدن  میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) را تبریک عرض نموده و امیدواریم با نظر لطف این امام همام، جزو روزه داران واقعی ماه مبارک رمضان باشیم.

حیدریان با اشاره به حادثه تروریستی دیروز در تهران گفت: زحمات نیروهای انتظامی و امنیتی کشورمان باعث شده ما امن ترین کشور جهان باشیم و به لطف الهی از این به بعد نیز همین روال ادامه پیدا خواهد کرد.

شهردار ورامین افزود: با تلاش‌های نیروهای جان بر کف امنیتی، تحرکات تروریستی دشمنان در نطفه خفه شده و الان همه ما بیشتر قدردان تلاش‌های نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خواهیم بود.

حیدریان تصریح کرد: کار بزرگ سربازان گمنام امام زمان(عج) و همچنین جهاد مخلصانه مدافعان حرم اهل بیت(ع) که در شرایط سختی مشغول مقابله با گروه‌های تکفیری هستند را  بیش از گذشته ستایش می‌کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال مردمی از محیط پارک بزرگ آزادگان ورامین در طول ایام هفته، دستورات لازم به مسؤول پارک در خصوص بهبود وضعیت فضای سبز، سرویس بهداشتی و تجهیزات ورزشی و تفریحی صادر شده است.

شایان ذکر است:در این جشن برنامه های متنوعی از جمله سخنرانی حجت الاسلام فاطمی منش از سخنرانان برجسته کشور ، اجرای سرود توسط خواننده بومی، مداحی و تلاوت قرآن و همچنین مسابقات فرهنگی برگزار