شهرداری ورامین » تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین – شهرداری ورامین
تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین
۲۸ آذر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
تقدیر امام جمعه خیرآباد از شهردار ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، این دیدار که در دفتر مهندس حیدریان در شهرداری مرکز برگزار شد حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری ضمن تشکر از عملکرد خوب مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در خصوص برپایی موکب احباب الرضا(ع) در ایام اربعین حسینی و خدمت رسانی به زوار پیاده حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تاکید داشتند مراسم اربعین امسال پرشورتر از سال های گذشته برگزار شده و عاشقان حسینی به احیای سنت عزاداری پیاده اشاره نمودند .

در ادامه این دیدار امام جمعه خیرآباد به بیان مشکلات شهروندان منطقه خیرآباد نیز پرداختند .

برپایه این گزارش مهندس علی حیدریان در این دیدار ضمن تشکر از حضور حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری و هیات همراه در شهرداری به ارائه گزارش از عملکرد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در موکب احباب الرضا(ع) پرداخته و برای بررسی و اقدامات اجرایی جهت رفع مشکلات شهروندان منطقه خیرآباد ، قول مساعد داده و ابرازامیدواری نمودند و افزودند: ان شاءالله با همکاری شهروندان گرامی و مدیران شهرداری ورامین شاهد رشد و توسعه ی بیش از پیش منطقه خیرآباد ورامین باشیم.

شایان ذکر است در پایان این دیدار حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری لوح سپاسی جهت قدردانی از زحمات مهندس علی حیدریان در برپایی موکب احباب الرضا(ع) به وی اعطا نمود .

IMG_7168 IMG_7177 IMG_7188 IMG_7191 IMG_7199 IMG_7202 IMG_7206 IMG_7212 IMG_7221لوح تقدیر امام جمعه خیرآباد به مهندس حیدریان 1394