طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
تقدیر و تشکر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین از حضور پرشور و آگاهانه شهروندان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن
تقدیر و تشکر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین از حضور پرشور و آگاهانه شهروندان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن
۲۵ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
تقدیر و تشکر اعضای شورای اسلامی شهر ورامین از حضور پرشور و آگاهانه شهروندان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن
اعضای شورای اسلامی شهر ورامین طی پیامی از حضور پرشور و آگاهانه مردم شهیدپرور دیار 15 خرداد در مراسم راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر نمودند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، متن این پیام بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

حضور پرشور و آگاهانه مردم شهیدپرور دیار ۱۵ خرداد در مراسم راهپيمايي ۲۲ بهمن که نشانه عشق و علاقه به انقلاب اسلامي و پايبندي به‌نظام جمهوري اسلامي ايران است را موجب مباهات و نماد اتحاد و انسجام و قدرشناسي از شهيدان، جانبازان، آزادگان و اعتقاد عميق و دل‌بستگی زياد به مكتب اسلام و تشیع ميدانیم.
با تبريك سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي به مردم شهیدپرور و متدين ورامین ، خاطره شهداي گران‌قدر انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و شهداي حرم را گرامي داشته و با درود به روح پرفتوح حضرت امام خمینی(ره) ، بار ديگر با ارواح طيبه شهدا پيمان مي‌بنديم كه در مسير ارزش‌های اسلامي و آرمان‌های امام راحل(ره) و هدايت‌هاي مقام معظم رهبري حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) قدم برداريم.

با شكر و سپاس خداوند متعال به‌عنوان خدمتگزاران مردم از همت بلند و حضور گسترده و باشكوه همه اقشار جامعه در ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر علی الخصوص راهپيمايي ۲۲ بهمن صميمانه تقدير و تشكر می‌نمائیم .

از خداوند منان ، توفيق سلامتي و رستگاري شهروندان گرامی را مسئلت داشته و امیدواریم که بتوانیم با دعای خیر مردم متدین ورامین ، به عنوان خادمانی کوشا در شورای اسلامی شهر در راستای آبادانی شهر قدم برداریم .

راهپیمایی 22 بهمن ورامین 1394