۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط
  • شناسه : 363
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :

جریمه شهرداری ورامین برای مالک سهل انگار

به علت مقصر بودن مالک در ریزش چهار تا شش درخت چنار کهنسال ، وی به پرداخت نقدی ۶ میلیون تومان وجه نقد و کاشت سه برابر درختان از بین رفته در بوستان روبروی این ملک مکلف شد به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مسئول واحد فضای سبز شهرداری ورامین گفت : گود برداری غیر […]

به علت مقصر بودن مالک در ریزش چهار تا شش درخت چنار کهنسال ، وی به پرداخت نقدی ۶ میلیون تومان وجه نقد و کاشت سه برابر درختان از بین رفته در بوستان روبروی این ملک مکلف شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مسئول واحد فضای سبز شهرداری ورامین گفت : گود برداری غیر اصولی زمین باعث سست شدن زمین و ریزش ۴ تا ۶ درخت چنار کهنسال در محل ساخت آپارتمانی در خیابان شهید فلاحی شد.
محسن میرزایی افزود : به علت مقصر بودن مالک ، وی به پرداخت نقدی ۶ میلیون تومان وجه نقد و کاشت سه برابر درختان از بین رفته در بوستان روبروی این ملک مکلف شد.
مسئول واحد فضای سبز شهرداری ورامین با بیان اینکه سربرشدن سه اصله چنار سرسبز و کهنسال دیگر در مقابل بالکن این آپارتمان با مجوز کمیسون ماده هفت یعنی کمیسون حفظ و نگهداری از فضای سبز شهرداری صورت گرفته است گفت : ۳ و نیم متر از تنه این ۳ اصل درخت باقی مانده است که خشک نمی شوند.
وی افزود : درختان چنار خاصیتی دارند که می توان شاخه های جدید را به هر سمت دلخواه هدایت کرد و ما در صدد هستیم با هدایت شاخه های جدید مسیر رشد درختان را به بیرون از بالکن هدایت کنیم.
میرزایی افزود : با وجود این مالک بنا در محضر تعهد داده است به جای سه اصله درخت سربرشده ، سه درخت در همان پیاده رو بکارد و بوستانی را نیز بهسازی و بازسازی کند.
مسئول واحد فضای سبز شهرداری ورامین این شهر را دارای آب و هوایی خشک و نیازمند شدید فضای سبز برای حفظ طراوات و شادابی و زیبایی دانست و گفت : در کمیسیون حفظ فضای سبز همه درخواست های مردم و سازندگان بناهای مختلف به دقت موشکافی و کمتر به کسی اجازه قطع درخت داده می شود.
میرزایی افزود : امسال بودجه ساخت فضای سبز حدود سه برابر افزایش داشته است و در صددیم سرانه فضای سبز هر شهروند را به ۲۵ متر برسانیم.
شهرستان ورامین که دروازه ورود استان تهران به کویر مرکزی ایران است یکی از گرمترین مناطق استان به شمار می آید .
سرانه فضای سبز در این شهر هم اکنون ۱۷ متر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*